Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Könyörgöm irjtáok meg ez mi...

Könyörgöm irjtáok meg ez mi lehet?

Figyelt kérdés

azért ide írom ezt a kérdést mert ezt a kategóriát sokan nézik.

szóval anya kb 2 napja nézte a fejemet (tetü) és nem volt semmi benne. most meg vakartam a fejem és egy kis bogár esett ki belőle. nem volt kicsi de nagy se.hosszúkás volt és fekete.nagyon félek h ez tetü... rohantam hajat mosni.anya dolgozik nevelő apám meg el utazott...nagyon félek.a pánik rohamom is előjött... meg csináltam hogy kifésülöm a csapnál a fejem de semmi nem jött ki belőle...ráadásul tiszta korpa a fejem ezért fiszket is kicsit a fejem....reszketek nagyon...hányigerem is van..segítsetek...már 2x volt tetüm..


2013. okt. 9. 14:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
és biciklivel járok suliba.könyörgöm nyugtassatok meg...reszketek
2013. okt. 9. 14:07
 2/13 anonim ***** válasza:
Nyugi. A pánik nem old meg semmit. De ha már volt 2x is, akkor hogy nem ismered fel?
2013. okt. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát én nem láttam...anya szedte mindig ki a fejemből.. 12/L
2013. okt. 9. 14:12
 4/13 anonim ***** válasza:
A tetű nem olyan vészes, egy csomó gyereknek van, mivel könnyű elkapni egymástól az iskolában (aki busszal jár, az ott összeszedheti és viszi tovább). Kapsz rá gyógyszertárban hajszeszt vagy sampont, és az kiirtja. Nem kell ettől így bepánikolni.
2013. okt. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
tudom.. de a serkék meg ilyenek..hónapokig szenvedtünk vele mikor volt:( és annyira örültem mikor már semmi nem volt...mondjuk most se biztos h van valami.a lényg már meg nyugodtam.
2013. okt. 9. 14:25
 6/13 anonim válasza:
NYUGUI, MERT A TETÜ FEHÉR!!! :)
2013. okt. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
dehogy fehér:DD barnás fekete
2013. okt. 9. 14:27
 8/13 anonim ***** válasza:
Nehogy már bepánikolj, majd anyukád este megnézi és ha tetű, akkor vesztek tetűírtót, van már olyan amitől 1 bemosással is megszabadulsz.
2013. okt. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
:) tudom.át fésültem a tetü fésüvel a hajam és semmi..
2013. okt. 9. 14:43
 10/13 anonim ***** válasza:
Jesszus. 12 évesen pánikbeteg... Szóval ahogy írtad, már volt tetűd. Akkor nyilván tudod, hogy a hajmosással nem lehet kiírtani - akkor meg mi értelme hogy rohantál hajat mosni... Speciális oldat kell hozzá, amit a patikában lehet beszerezni.
2013. okt. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!