Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Könyörgöm. Ajánljatok egy jó...

Könyörgöm. Ajánljatok egy jó nőgyógyászt nekem?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok egyszerűen elviselhetetlenül viszketek odalent már nagyon régóta, és már kb 4 orvosnál jártam, de egyik sem vesz komolyan. Már komoly alhasi görcseim is vannak, szerintem a méhem is gáj már, és fel van dagadva a köldököm alatt.

Egyik orvos sem hajlandó sem kenetet venni sem tovább küldeni ultrahangra semmi! Még gyógyszert, krémet sem kapok!

Könyörgöm segítsetek! Ajánljatok egy megbízható, lelkiismeretes nőgyógyászt valahol Budapesten-Budán-Pesten. Akár kórházban bárhol! Csak jó legyen.

Már annyira rettegek, hogy komoly betegségem van, vagy hasonló, senki sem segít.


2010. aug. 8. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sajnos orvost ajánlani nem tudok. Folyásod is van? Amig nem találsz orvost, próbáld ki a Canesten combit, hátha az enyhiti a viszketést.
2010. aug. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

van nekem már mindenem!!!:S

Hiába próbálok bármit csak rosszabb:S

és mivan ha mire találok orvost késő lesz és van valami bajom ami komoly?

2010. aug. 8. 19:23
 3/13 anonim ***** válasza:
Dr Balogh Ildikó.Győrben és Pesten rendel. Pesten nem tudom, hogy hol, mivel én Győrben járok hozzá.
2010. aug. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm. De akkor gondolom pesten is biztosan rendel.

Ha megadom az e-mail cimemet akkor elküldöd a számát?

2010. aug. 8. 19:38
 5/13 A kérdező kommentje:
ja már megtaláltam a pesti cimét meg a számát is:) köszi szépen:)
2010. aug. 8. 19:54
 6/13 anonim ***** válasza:
Dr.Tasi Róbert!A 11.kerületben rendel,és a Szent Imre kórházban dolgozik.Te milyen orvosoknál jártál eddig,hogy nem kaptál semmit??!
2010. aug. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nekedis nagyon szépen köszönöm, nagyon kedvesek vagytok! Őt is megnézem majd:)

Hát voltam SZTK-ba, meg 2maszeknál is.

2010. aug. 8. 19:59
 8/13 A kérdező kommentje:
és énis totál kivagyok akadva rajtuk. Még komolyan kigúnyoltak:S
2010. aug. 8. 20:01
 9/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Szívesen. És majd írd meg, hogy mi a gond. Kíváncsi vagyok.


Jobbulást:)

2010. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Dr Zsolnay Bertalan. Bp-en van egy magánrendelése és a csepeli ill a budaörsi SZTK-ban is rendel. Idősebb, szerény, nagyon kedves, udvarias, igazi úriember, nagyon lelkiismeretes.
2010. aug. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!