Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Könyörgöm. Ajánljatok egy jó...

Könyörgöm. Ajánljatok egy jó nőgyógyászt nekem?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok egyszerűen elviselhetetlenül viszketek odalent már nagyon régóta, és már kb 4 orvosnál jártam, de egyik sem vesz komolyan. Már komoly alhasi görcseim is vannak, szerintem a méhem is gáj már, és fel van dagadva a köldököm alatt.

Egyik orvos sem hajlandó sem kenetet venni sem tovább küldeni ultrahangra semmi! Még gyógyszert, krémet sem kapok!

Könyörgöm segítsetek! Ajánljatok egy megbízható, lelkiismeretes nőgyógyászt valahol Budapesten-Budán-Pesten. Akár kórházban bárhol! Csak jó legyen.

Már annyira rettegek, hogy komoly betegségem van, vagy hasonló, senki sem segít.


2010. aug. 8. 19:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen:)

2.nak irom, köszi már megvan a száma:)

És megirom majd mi a baj:) mégegyszer köszönöm mindenkinek!

2010. aug. 8. 21:12
 12/13 anonim ***** válasza:
Nehogy kipróbáld a canesten krémet,egyszer-kétszer már én is próbáltam otthon kezelni magam,aztán nem is gombám volt és a kenőcstől sokkal többet ártottam!
2010. aug. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

[link]


A magánrendelés menüpont alatt tudsz időpontot kérni. Hétfőnként rendel. Ha holnap délelőtt felhívod és megmondod, hogy nagyon sürgős, még holnap fogadnak. (Ha nincs nyári szabin - ezt nem tudom.)

Vizitdíj 10 ezer Ft, kenet (rákszűréshez, de abból megmondják, milyen fertőzésed van) kb. 2000, ha ultrahangot csinál az még kb. 5000, de ott azonnal megcsinálja, ha kell. Kérheted is, de ha dagadt a hasad, biztosan ő is fogja javasolni. Legalább 20 ezret vigyél magaddal, de annyi azért nem lesz.

2010. aug. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!