Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ajánljatok egy jó női nőgyógyá...

Ajánljatok egy jó női nőgyógyászt!? SOS!

Figyelt kérdés
Szóval sürgősen kellene egy kedves, megbízható nőgyógyász Budapesten, mikor rendel, be lehet-e jelentezni rendelésen kívül, ár stb...szóval minden infót szivesen fogadok. Köszi!
2011. ápr. 27. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:

"női nőgyógyászt"


Még férfi nőgyógyászról nem igen hallottam. -.-"


[link]

2011. ápr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

elírtam: nő nőgyógyász

de sztem pontosan tudod h h értettem

2011. ápr. 27. 11:57
 3/6 anonim ***** válasza:

1. [link]


2. Járányi Beáta az uzsoki kórházban


van még egy csomó,3 mp megtalálni a neten...a google jóbarát

2011. ápr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye, tudom h google mire való. Én személyes tapasztalatokra lettem volna kiváncsi, hogy ki hova jár, mennyire vált be...úgy látszik nem értettétek meg a lényeget..
2011. ápr. 27. 17:09
 5/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__18298..


Akkor tessék,itt van pár válasz,mert volt már ilyen kérdés.Úgy tűnik,mégiscsak kifizetődő a keresők használata:)

2011. ápr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem érdekel, hogy hány ilyen kérdés volt, akkor már nem is lehet mégegyszer feltenni, vagy mi van??????????? már nagyon idegesítő, hogy mindenki ezzel jön... azt kérdezek amit akarok, NEM VOLT KÖTELEZŐ válaszolni.
2011. ápr. 28. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!