Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik nőgyógyászt ajánljátok...

Melyik nőgyógyászt ajánljátok Győrben?

Figyelt kérdés
Ha tudtok tarifát írni, köszönöm, illetve jó lenne ha fertőzések kikezeléséhez értene, illetve szülni is lehet nála. Előre is köszönöm!!!!!
2010. jan. 4. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem Stummer Jánossal vannak nagyon jó tapasztalataim, barátnőm Kelemen Szilárdhoz jár, ő rá esküszik.
2010. jan. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaz én még fiatal vagyok De Hortváth Zoltánhoz Járok és Nagyon Kedves. Árat pontosan nemtudok én csak ctologiai vizsgálaton voltam és gyógyszert iratni de én bátran ajánlom:)
2010. jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek a választ!!! Érdekes, pont Stummert szemeltem ki:) Be kell hozzá jelentkezni? Mintha valahol azt olvastam volna róla, hogy nem muszáj. Ha mégis, akkor a mobilján vagy van vezetékes?


Még egyszer is köszi mindkettőtöknek;)

2010. jan. 4. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!