Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Könyörgöm SOS, kétségbe...

Könyörgöm SOS, kétségbe vagyok esve. Ez méhnyakrák?

Figyelt kérdés

Félidőbe vagyok, elvileg most van peteérésem, és 4napja barnás nyúlós lé folyik belőlem, elég sok, a bugyimat eléggé átáztatja, ha pisilek utána olyan lesz a papír. Fáj a hasamalja, olyan mintha megakarna jönni.

Nincs január óta szexuális életem, és 16éves vagyok.


És kétségbe vagyok esve mert ezt olvastam:Méhnyakrák esetén - melyet tévesen méhszájsebnek is neveznek - véres, húslészerű hüvelyi folyás hívhatja fel a figyelmet a problémára.


itt: [link]


2009. jún. 26. 22:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj orvoshoz,gyogyszert szedsz?mert az okozhat köztivérzést.
2009. jún. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
ha barnás akkor nem peteérés! inkább menj dokihoz
2009. jún. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi!

A barnás folyás valószínűleg valami fertőzésre utal, amit összeszedhettél egy nyilvános wc-n is, illetve méhszájsebnek is lehet a tünete. Én is olvastam a cikket, de ez a kiragadott mondatban nem barna folyás, hanem húslészerű folyás van, ami azért messze nem ugyanaz szerintem. A legbölcsebb, amit tehetsz, hogy felkeresel egy nőgyógyászt, aki elvégzi a megfelelő vizsgálatokat. Én a helyedben hétfőn elmennék orvoshoz, és nem azért, mert a méhnyakráktól félnék, hanem attól, hogy a fertőzés további gondokat okoz. Ha meg más a probléma, azt is legalább észreveszi a doki. És írtad, hogy január óta nincs nemi életed, tehát korábban volt, így már ajánlatos lenne évente járni nőgyógyászhoz. Nagyon kérlek, attól, hogy megnyugtattalak, hogy nem valószínű, hogy méhnyakrákod van, attól még keress fel egy nőgyógyászt legkésőbb hétfőn.

2009. jún. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

nem szedek semmit se, volt hogy olyan sötétet pisiltem mint a barna sör, és fáj a hasam alja, és nagyobb is mint szokott lenni. Nagyon szeretem a gyerekeket, és nem szeretném ha valami miatt nekem nem lehetne. És attól is félek hogy valami komolyabb bajom van:S

Szerintetek van szombaton valahol nőgyógyász? (Debrecen) valami ügyeletes? Vagy várjak hétfőig?

2009. jún. 26. 22:57
 5/16 A kérdező kommentje:

természetes hogy felkeresek, szivem szerint most elmennék, főleg mivel sok gyereket szeretnék, meg magam miatt is.

Köszön nektek a gyors segítséget, ha valaki tud még valamit írjon.


Am voltam már sokat nőgyógyásznál, mert felfáztam, hólyaghurutom volt meg gombám(a januári pasitól)

2009. jún. 26. 23:00
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj!

16 éves vagy, a hormonháztartásod még változik.

Valószínű az okozza ezt.

Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.

Menj el dokihoz ;)

2009. jún. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Első vagyok.A sötét vizelet se jelent tul jot,ezt is mondd a dokinak(tovább tud küldeni ha kell,főleg ha fájt is)Te is érzékenyebb vagy ezek szerint mindenre,könnyen elkapsz fertőzéseket.Sajna én is.Idegen wc használat után 100% hogy elkapok valamit,hiába hogy nem ülök rá.
2009. jún. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem kell egyből a rákra gondolni. Nekem már többször volt barna folyásom, fertőzés miatt, és méhszájsebbel is kezeltek. Menj orvoshoz hétfőn, addig ne aggódj. Ha csíp a vizeleted, vagy nagyon viszketni fogsz alul, akkor esetleg hamarabb is érdemes.
2009. jún. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönök minden választ, kedvesek vagytok hogy segítettek nekem : )

Most már megnyugodtam, hétfőn elmegyek, és elmondok a dokinak mindent jó részletesen.

Majd leírom hogy mit mondott : )

2009. jún. 27. 00:05
 10/16 A kérdező kommentje:
uhh tan p éjszaka még vérzett is:( remélem ez se nagy baj..
2009. jún. 27. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!