Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Könyörgöm SOS, kétségbe...

Könyörgöm SOS, kétségbe vagyok esve. Ez méhnyakrák?

Figyelt kérdés

Félidőbe vagyok, elvileg most van peteérésem, és 4napja barnás nyúlós lé folyik belőlem, elég sok, a bugyimat eléggé átáztatja, ha pisilek utána olyan lesz a papír. Fáj a hasamalja, olyan mintha megakarna jönni.

Nincs január óta szexuális életem, és 16éves vagyok.


És kétségbe vagyok esve mert ezt olvastam:Méhnyakrák esetén - melyet tévesen méhszájsebnek is neveznek - véres, húslészerű hüvelyi folyás hívhatja fel a figyelmet a problémára.


itt: [link]


2009. jún. 26. 22:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nézd, én úgy jártam, hogy először barnás folyás volt nekem is.. de nekem nem 4 napig tartott, hanem tovább.. majd utána véreztem is. minden nap kb egy tamponnyi telt meg. Ez így ment másfél hónapig. El akartam menni dokihiz, de mivel a nődokim már városban lakik, én meg melóm miatt nem tudtam elmenni, így húztam. Másfél hónap után elmentem, én is azt hittem, rák, nagyon parás voltam a vizsgálat előtt.

Kiderült, "csak egy gyulladás". Egy hétig kúpokat meg krémeket kellett használnom. De azóta semmi, de semmi bajom.

Én sem éltem abban az időben nemi életet.

Azt mondom, menj el dokihoz, hogy ne legyen valami komolyabb!

2009. jún. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
elmegyek mindenhogy, nem tom nekem meddig fog tartani, ma van az 5.nap, és most kezdett véres is lenni, hol ilyen hol olyan, és fáj a hasamalja, nagyon remélem hogy csak egy egyszerű gyulladásom van. Hétfőn elmegyek nőgyógyászhoz, és apukám jövőhétre kér egy 4D-s ultrahang beutalót, hogy biztos minden rendbe legyen:)
2009. jún. 27. 10:18
 13/16 anonim ***** válasza:

Uhh,én is ugyan így vagyok most.

Csak nekem a menzeszem helyett.Ez az 5. nap és most kezd véres lenni. Ha voltál dokinál, lécci írd le, hogy mi lett :) és sok szerencsét!

2009. jún. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

okés leírom hétfőn, meg majd az uh-t is leírom.

jobbulást neked, puszii

2009. jún. 27. 11:58
 15/16 A kérdező kommentje:
hólyaggyulladásom volt, és a gyulladás kimarta a méhszájat, és az vérzett.
2009. júl. 7. 17:21
 16/16 anonim ***** válasza:
Jolbbulást-az első voltam.
2009. júl. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!