Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SÜRGŐS! KÖNYÖRGÖM ÍRJATOK...

SÜRGŐS! KÖNYÖRGÖM ÍRJATOK VÁLASZT?

Figyelt kérdés
Most elmentem wc-re és a wc papír barnás volt, a bugyimban meg FEKETE folt volt.. esküszöm fekete volt. Anyának is megmutattam és azt mondja hogy akkor lehet hogy itt az idő... Már minden jel megvan.. MINDEN, és 1 hete fáj a cicim, meg a fejem, akkor most tényleg lehet hogy MA megjön??? 13 és fél éves lány
2011. aug. 4. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez szerintem már menstruáció.
2011. aug. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen, megjött
2011. aug. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
miaz hogy más menstruáció??
2011. aug. 4. 16:06
 4/11 A kérdező kommentje:
ja bocsi, másnak olvastam
2011. aug. 4. 16:06
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Először is NYUGODJ MEG!!! Igen, lehet, hogy mától Te is menstruálni fogsz. A fekete lehetséges, hogy alvadt vér volt, ha nem folyik ki rögtön a hüvelyből a vér, akkor ilyen lesz, nem kell megijedni. Tegyél be egy intim betétet és néhány óra alatt kiderül, hogy felerősödik-e és menzeszed lesz, vagy ez még csak valami előjel és aztán 1 vagy 2 hónap múlva fog csak rendesen megjönni.
2011. aug. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
már menstruáció nem más menstruáció.. de anyukád jól megmondta h tényleg itt az ideje akkor mért kérdezed meg itt? (nem bántásból akarom irni de egy anya bizony tudja )
2011. aug. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát csak hogy lehet hogy van több magyarázat is.
2011. aug. 4. 16:08
 8/11 tetris ***** válasza:
100%

Nyugodj meg kicsim! Nincs semmi baj. Nagylány lettél, ennyi. Ha kezdetben még nem piros vérzés jelentkezik, még az is tökéletesen elfogadható, hiszen még csak most kezd beindulni a nagyüzem. Majd a rendes vérzés is be fog mostmár indulni, majd meglátod.

Azt biztosan elmondta édesanyád, hogy mostantól vigyáznod kell majd a fiúkkal, mert fizikailag már érett vagy, és esetleg teherbe is eshetsz.

2011. aug. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én egyidős vagyok veled. 2011 elején (akkor még 12 voltam) nekem is megjött. Fájt a hasam, elmentem wc-re, és láttam, h megjött.. bár nekem piros volt már. Raktam be intim betétet, aztán megerősödött. 3 napig tartott, bár erős volt.
2011. aug. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bár már régen volt, nekem is ilyen barna volt az elsôm és nagyon megijedtem tôle, szaladtam anyámhoz :) De nyugi, nincs vele baj, lesz még piros is elégszer.
2011. aug. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!