Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tesi órán nem mozdul el a...

Tesi órán nem mozdul el a tisztasági betét? Holnap tesi van, kérlek siessetek.

Figyelt kérdés
11 éves lány vagyok fehér folyásom van és tisztasági betétet hordok, attól félek hogy elmozdul. Holnap van tesi segítenétek?
2013. szept. 17. 19:01
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nem mozdul el :) nekem legalábbis nem szokott ^-^
2013. szept. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mozdul el, de ha elmozdulna sem lenne belőle semmi baj. :) Csak nem annyi folyás, hogy átázz tőle.
2013. szept. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A tisztasági betétet odaragasztod a bugyidhoz,fog rajta annyit,hogy nem mozdul el a betét,nyugi :)
2013. szept. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nincs olyan folyásom hogy átázzak, csak nehogy elmozduljon és az öltözőben kiröhöjenek
2013. szept. 17. 19:13
 5/14 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, milyen fajta tisztasági betétet használsz? Mert vannak olyanok, főleg az olcsóbbak között, amelyek nem tapadnak jól, és mozgás közben (pl. tesiórán) elmozdulnak, felgyűrődnek.


És mindenképpen látják a többiek, amikor átöltözöl? Nem tudod pl. pulóverrel a derekadon vagy valahogy máshogy eltakarni?

2013. szept. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Always normál every day protcatiom, ezt írja rajta és lila doboza van

Végül is ha felveszek egy hosszabb bluzot, és gyors vagyok, akkor nem veődik észre. Köszi a segítséget, nem tudom ez mennyire tapadjól mert még nem tesiztem vele

2013. szept. 17. 20:03
 7/14 anonim ***** válasza:

De ahogy írták,szerintem akkora mennyiségű folyásod nincs,hogy átázzál,ha olyan sok van,az már fertőzés jele lehet.

Ha mégis nedves lennél belülről az csak ott bent a nadrágodban látszódna meg szerintem.

Olyan tisztasági betétet válassz,ami szárnyas,tehát nem csak az alja,hanem a szárnyai is tapadnak,nekem az sosem mozdult még el.

2013. szept. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Rendben köszi
2013. szept. 17. 20:44
 9/14 anonim ***** válasza:
Az Always nagyon jól tapad. Ha még javasolhatok valamit, akkor lehetőleg sötét színű és pamut alsóneműt vegyél fel. Sötétet azért, hogy ne látszódjék rajta a folyásfolt, pamutot azért, mert a műszálas anyaghoz nem tapadnak annyira a betétek.
2013. szept. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Normális esetben lányokkal öltözöl. Ha közülük kiröhög valaki, az elég nagy szégyen rájuk nézve!
2013. szept. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!