Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használtok tisztasági betétet...

Használtok tisztasági betétet minden nap a fehér folyás miatt?

Figyelt kérdés
Akár igen, akár nem, megindokolnátok, hogy miért?

2013. jún. 16. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, mert nekem csak peteéréskor van annyi, hogy meglátszódjon a bugyimon. Tehát nincs rá szükségem, meg kényelmetlen is.

Peteéréskor előfordul, hogy teszek be, de elég ritkán. Amikor tudom, hogy meg fog jönni, akkor szoktam használni, hogy ne érjen kellemetlen meglepetés.

2013. jún. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, nap mint nap használok. Mert eléggé kínos, hogy esténként fürdés előtt csupa "izés" volt a bugyi. Meg így ezáltal biztonságban is érzem magam. Menzesz alatt betét + tampon.


23/L

2013. jún. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
számomra egy vékonyka tisztasági betét biztonságérzetet nyújt, jobban érzem magam tőle, még akkor is, ha nem jellemzően van fehér folyásom. lehet, hogy csak rossz szokás...:) DE azt nem ajánlom, hogy folyamatosan hordj, például ha otthon vagy (hétvégén), akkor próbáld meg mellőzni, mert egy idő után lehetsz rá allergiás!
2013. jún. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már 5 éve használok minden nap (18vagyok, 15 évesen jött meg), teljesen rutinná vált. Sosem tudom kiszámítani, hogy mikor mennyi folyásom van, és jelenleg gondok vannak a ciklusommal, de így nem érhet meglepetés, nem ázok át ha megjön és nem veszem észre időben. Higénikus, naponta többször is lehet cserélni ha valaki mégsem érzi annak, elveszi a kellemetlen szagokat. És rengeteg fajta van belőle, kisebb-nagyobb, illatosabb, vékonyabb-vastagabb, könnyen megtalálni a neked valót. :)
2013. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap használok, ugyanis legtöbbször van annyi folyásom, hogy az a bugyin is nyomot hagyjon. Azt meg nem szeretem. Meg valahogy megszoktam. Néha mondjuk már megszívtam az illatosított fajtákkal, szépen rásegítettek 1-2 alkalommal hüvelygomba kialakulására. De ügyelek a gyakori cserére.
2013. jún. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!