Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam meg anyunak hogy...

Hogy mondjam meg anyunak hogy kell tisztasági betét mert ilyen nyálkás picit büdös valami jön ki onnan?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok
2013. júl. 6. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy "Anya, kérek betétet, mert sok a folyásom."
2013. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

egyszerűen szólj neki.

legalább tudni fogja és pl nem szid le ha olyankor ingerültebb vagy... fontos, hogy tudja!!!

2013. júl. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mondd neki, hogy legyen szíves venni :)

nekem mondjuk annak idején nem kellett kérnem, mert volt neki is mindig és egy idő után tudta hogy használok belőle... aztán azóta duplán vesz :'D

2013. júl. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszrűen szólj neki,hogy anyu fehér folyásom van már,ez amúgy egy természetes folyamat,a hüvely tisztulását szolgálja,ez már azt jelzi,hogy nem vagy alul annyira steril,és nem sokára nagylány leszel,van akinek a folyása a mensi után és van akiknek a mensi előtt már pár évvel van folyása,ez lehet fehér és átlátszó,nyálkás színű,tehát eltérő és persze van szaga,ha nagyon megváltozna a szaga,csípne(bár van aki viszket a tisztasági betéttől,ezzel ne hogy összekverd)és az állaga megváltozna akkor van valami baj.De ez tök normális.
2013. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

biztos van anyukádnak otthon időnkét elveszel 1-2-őt fel se tűnne..

én is ezt csináltam amikor 12 éves voltam,nem mertem szólni így időnként elvettem 1-2-őt :D


de ha szólsz akkor se lesz semmi,ez egy természetes folyamat ,anyukád is átesett ezen :)

2013. júl. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Én sem mertem neki szólni, ő csak egészségügyi betétet használt..ezért elmentem a boltba, és vettem egy csomaggal magamnak...persze nagyon ciki volt, hogy 12 évesen betétet veszek, de gyorsan túlestem rajta..azóta nem megyek ahoz a nőhöz fizetni..:DD

14/L

2013. júl. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
En nekem mikor eloszor megjott vett a bettettel egyutt tiszzasagit is ha meg elfogy szolok h anyu majd ha latsz legyszi vegyel
2013. szept. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ?
2013. nov. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!