Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek nagyon ciki...

Szerintetek nagyon ciki egyszerre 3 doboz tampont venni a Tescóban?

Figyelt kérdés

2013. aug. 16. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Aham, szerintem a pénztárosoknak nincs is jobb dolguk, mint azt számolgatni, ki hány doboz tampont vesz. :)
2013. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Csak hármat? Ciki.
2013. aug. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vettem én már többet is, amikor akciós volt. 3 doboz összecsomagolva és abból 3-at vagy 4-et. De ezen nem is gondolkodtam, hogy ciki vagy nem ciki.
2013. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki?
2013. aug. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem ciki semmilyen szempontból. Egyrészt, annyit veszel, amennyit szeretnél, másrészt a Tesco még örül is, ha minél többet vásárolsz. ;-)

Szoktak olyan akciók is lenni, hogy valamilyen termékből többet kell egyszerre megvenni.

(Hallottam egy - Magyarországon újnak viszonylag újdonságnak számító termékről. Ha olyat veszel, akkor többet nem kell tampon vagy betét. Én most azt a terméket fogom kipróbálni. Neve intim kehely vagy menstruációs kehely, intim tölcsér (ez mind a neve, gondolom, még nincs kialakulva, hogyan lesz nevezve). Rengeteg márka van, főleg külföldön beszerezhető, itthon egyelőre hülyének néztek az üzletekben, amikor kerestem... )

2013. aug. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
dehogy ciki.Bár én nem szoktam ilyen sokat venni.
2013. aug. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
5#6 válaszoló. Intim tölcsér a neve. És szerintem undorító. Ha majd a városban stb kell cserélned, egy bev.központ wc-jében pl, akkor viszed magaddal a fertőtlenítő folyadékot a tölcsérhez meg a kis tálkát,amiben megtisztítod vagy mi?? Aztán meg megtisztítod a tálkát a csapnál vagy mi??!! MErthogy csere előtt ugyebár fertőtlenítened kell,miután kimostad belőle a vért...
2013. szept. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia kérdező, szerintem abszolút nem kínos, ha az ember feltölti a készleteit! ;-) Amúgy csatlakozom egy előttem íróhoz, az intim kehely is nagyon jó, volt néhány kérdés itt a gyakorin ezzel kapcsolatban, ha gondolod, olvasd el: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__48653..

Az biztos, hogy ha valaki ezt az intim kelyhet használja, akkor nem kell annyi tampont vennie. ;-)

Egyébként intim tölcsérnek is nevezik, de intimkehelynek is, például: [link]

A kelyhet pedig nem kell annyiszor cserélni, mint a tampont, ha megfelelő méretűt használunk. A tampont 2-3 óránként kell cserélni, míg a kelyhet 12 óránként.

De nem kötelező használni, viszont utálkozni sem kötelező egy újdonsággal kapcsolatban, legfeljebb a konzervatív emberek még pár évig nem fogják használni a kelyhet, ez az ő dolguk.

2013. okt. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Csináld úgy, hogy 3-szor bemész a boltba más ruhába meg hajjal és mindig csak 1 dobozzal veszel.
2014. jún. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. júl. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!