Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciki ha fél év múlva 16...

Ciki ha fél év múlva 16 vagyok és nem tudok tampont felhelyezni?

Figyelt kérdés
Segítsetek! Mit csinálok rosszul?

2013. aug. 3. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Egy szálat sem ciki! Próbáld mini tamponnal és légy türelmes magadhoz. Lazulj el előtte! :)
2013. aug. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem ciki egyáltalán, csak nem valami jó dolog. Én már a második (!) menstruációm óta csak tampont használok, utálom a betétet. Na szóval, úgy csináld, hogy leülsz a wc-re, ellazulsz. Ne siess, csak nyugi. Veszed a legkisebb fajta tampont, és odarakod a nyíláshoz. Aztán óvatosan elkezded tolni, de ha fáj vagy akadályba ütközik akkor ne erőltesd, inkább próbáld másfelé irányítani. Próbálgasd nyugodtan. Fontos, hogy elég erős legyen a vérzés, mert szárazon nem fog felmenni ha nem vagy gyakorlott. Akkor van fent jól, ha szinte teljesen bedugod az ujjad is és nem érzed. Ehhez persze idő kell, mert lehet, hogy elsőre nem fog sikerülni. de nyugi, pár alkalom után menni fog!!! L23
2013. aug. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Mármint azt nem érzed, hogy fent van :D
2013. aug. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
terpeszállásban állj és guggolj le egy kicsit,úgy könnyebben megy;)
2013. aug. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Szűz vagy? A szűzhártya képezhet akadályt, amit ilyenkor kellemetlen feszegetni, ergo nem teszed fel.


Egyébként ellazulsz? Állva próbálod? Mindenkinél vannak bizonyos jó szögek, amikor könnyen felhelyezhető. Én az egyik lábamat felteszem a kád szélére, majd terpesztek, így szabaddá válik az út. Ha kell, a csípődet is forgasd be.

2013. aug. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen szűz vagyok. és ellazulok mindig úgy érzem, és guggolva próbáltam eddig
2013. aug. 3. 16:50
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Nem ciki!
2013. aug. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki.Sok lány nem tudja felhelyezni,amíg szűz.Én 17 vagyok és soha nem használtam még tampont.
2013. aug. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt is tudni kell, hogy a hüvely nem függőlegesen vezet felfelé, így az is lehet probléma, hogy nem a megfelelő irányba tolod.


De szűznél nagy valószínűséggel a szűzhártya a gond.

2013. aug. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!