Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciki, hogyha én jobban szerete...

Ciki, hogyha én jobban szeretem a betétet, mint a tampont?

Figyelt kérdés

nemrég kezdtem el csak tampont használni. a múltkor a pasimnál voltam, és igényesség szempontjából este inkább tampont tettem be, mint betétet magam alá. nem erős a menzeszem, de reggelre megtelt, és elég kellemetlen érzés, mikor a duzzadt tampont kell magamból kihúzni, ezért szívesebben rakok be betétet, mint tampont.

ez nem ciki, és nem igénytelenség? azt mondják, nyáron elég kellemetlen, hogy befülled, stb.. nincsen gondom a tamponnal, ez az egy bajom van, hogy amikor kihúzom a megtelt tampont, annyira kellemetlen, hogy elmegy a kedvem a tampon használatától. :S


2013. aug. 12. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki,ahogy neked kényelmes
2013. aug. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Nem nemaz. Én is szivesebben használok betétet mint tampont. Persze van kivételes eset. :)
2013. aug. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem ciki. Én is szívesebben használok betétet, mert egészségesebb.
2013. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én a tampont szeretem, de sosem foglalkozom azzal ki mit használ, mert remélem más sem azzal foglakozik, hogy én mit használok. Szóval ez szerintem igazán mindenkinek a magán ügye, kinek mi a jobb
2013. aug. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, hogy a tampon igényesebb, csak észrevehetetlenebb. Használj, ami neked jó. Az igénytelen, ha nem cseréled rendesen...
2013. aug. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
miért lenne ciki? azt használd ami kéynelmesebb nekem is a betét az, csak akkor teszek tampont ha strandos program van. 29/N
2013. aug. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne igénytelenség a betét használat? Ne beszélj már bolondokat!
2013. aug. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem ciki.Én is sokkal jobban szeretem a betétet,tampont még soha nem használtam. 17/L
2013. aug. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki. Azt használd, ami neked a kényelmesebb. Én pl 15 éves korom óta tampont használok 1részt, mert nekem a betét folyton elcsúszott. Másrészt pedig Az első 3 nap iszonyú erősen vérzek, és 10 percenként kellett a betétet cserélnem hogy ne érezzek vérszagot ! Suliban meg nem engedtek ki óráról. Többször szét is áztam ez miatt.


Tamponnal _ a legnagyobbal pedig 3 órát is simán bírok:)


27/N

2013. aug. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16%
Ponthogy a tampon az igénytelenebb!! Mert -főleg nyáron,melegben- tamponnal benned kezd bomlani a vér, a hüvelyedben!! Betéttel legalább nem ott bent bomlik,hanem a betétben...
2013. szept. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!