Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintem hüvelygombám van!...

Szerintem hüvelygombám van! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Viszkető, égető érzés... meg mintha a kisajkak pirosabbak is lennének. Most akkor mit csináljak??? Mit tudtok ajánlani? Nem megyek orvoshoz. + Ha a barátom orálisan kielégít úgy elkaphatja??

2013. aug. 14. 12:02
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Hát jó, SZTK.. hagyne mondjam milyen ott az orvos. Amikor voltam akkor sem a bajommal foglalkozott hanem egyéb más dolgokkal, amikhez semmi köze. Sőt utána nem múltak e bajaim ami szerinte nem volt, magánban meg hopp mégis csak van valami, és kikezelte a dokim. Akihez jártam magánba, van rendelése csak nem mehetek oda mert nem vagyok 18éves.
2013. aug. 14. 12:57
 12/22 anonim ***** válasza:
Esetleg anyukádtól nem tudsz segítséget kérni? Ha nagyon nem akarsz sztk-ba menni biztos segít neked anyagilag. Vagy ha nem tőle akkor más családtagtól!? Oké hogy gyógyszertárba lehet kapni vény nélkül, de mi van ha nem is ez a bajod? Vagy nem múlik el? Akkor kénytelen leszel elmenni hogy ne legyenek súlyosabb következmények. Jobb ezt hamarabb letudni.
2013. aug. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Anya sem áll anyagilag úgy hogy naponta szaladgáljunk.

Venni fog valamit vény nélkül, és azt fogom használni.. ennyit tudunk csinálni :S

2013. aug. 14. 13:10
 14/22 anonim ***** válasza:
Egyébként mennyi egy magándoki rendelés?Odamehet bárki?
2013. aug. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
31%
Canesten kombi hüvelykúppal segíteni fog!! Legalább 80% ban biztosan!
2013. aug. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

A magánrendelés 8000Ft.

Igen oda mehet bárki.

2013. aug. 14. 13:41
 17/22 anonim ***** válasza:

Hát jó... Betadine kúp, és ha befejezted a kezelést, akkor mondjuk Gyntima kúp ami helyreállítja a ph.

Ez összesen 3000 ft.

2013. aug. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Canesten kombi hüvelykúppal segíteni fog!! Legalább 80% ban biztosan!


Olvasd már el, hogy milyen hüvelyi fertőzést okozó kórokozók vannak és azt is, hogy a Caneseten mire való, te tudatlan!

Ha bakteriális fertőzése van a kérdezőnek, akkor hogy lenne már jó arra egy gombaölő??? A baktérium nem gomba!

És a Canesten sem jó az összes gombafajra. A candida gombára igen. Biztosan. De honnan a fenéből tudjuk mi vagy a kérdező, hogy milyen kórokozója van vizsgálat nélkül? Látó itt bármelyikünk?

2013. aug. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Alkagin hüvelykúpot és gélt vagy pasztát használj. Recept nélkül kapható
2013. aug. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
100%
Szia! Elhiszem, hogy nem akarsz orvoshoz menni, én is kiábrándultam az sztk-s orvosokból, mikor hasraütésszerűen felírnak valami kúpot, közben meg se vizsgálják, hogy bakteriális vagy gombás eredetű-e a fertőzés. Ha 6 x visszamész 6 féle kúpot írnak fel. Viszont súlyos szövődményei is lehetnek a dolognak :( Nekem évek óta vannak ilyen problémáim nincs olyan gyógyszer, kúp amit ne próbáltam volna ki. Viszont az utóbbi pár hónapban felfedeztem egy csodaszert amitől azóta soha nem jött elő az égető, viszkető érzés, "csak" folyás (de ezzel biztos elmegyek egy teljeskörű kivizsgálásra) mégis jobban érzem magam mert nem fáj. A termék neve: Glycerin Borax kb 300 ft-os tétel a gyógyszertárban, ha érzem, hogy valami nem oké akkor tampont belemártom és fél óra múlva elmúlik a rossz érzés, plusz még körbekenem mindenhol. :) Mindig tartok magamnál egy üvegcsével, mert ez az egyetlen ami segített rajtam, és még olcsó is! :) Szerintem egy próbát megér ha tényleg nem mennél orvoshoz, legalább ne szenvedj! Jó egészséget!
2013. aug. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!