Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Szerintem hüvelygo...

Mit tegyek? Szerintem hüvelygombám van, de nődokihoz nem "tudok" menni. :/ 15l (lent)

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám,hogy nyálkás,túrószerű valamik vannak a hüvelyemben,a kisajkaimnál.. Már régebb óta volt ez,de azt hittem normális és a hüvelyfolyáshoz hozzátartozik.

Namost,az a gond,hogy nagyon betegeskedő típus vagyok,minden kis problémámkor szólok Apukámnak. Legtöbbször sajnos csak beképzeltem a betegségeket,és Apum már nem "bízik" bennem ilyen téren,csak akkor visz orvoshoz,ha tényleg,ő is látja,hogy baj van.

Alapból kis városban lakunk,és ha elmennék nőgyógyászhoz,mindenki arról beszélne,aki látna(igen,ez nagyon rossz,de ilyen ez a város-.-").

Anyukámat nem ismerem,nagyon-nagyon régen láttam,ő hozzá nem tudok fordulni,nem tartom vele a kapcsolatot.

Mit csináljak? Kérlek segítsetek,fontos lenne!

Köszönöm előre a válaszokat!



2013. júl. 15. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Az a helyzet, ha elhanyagolod a hüvelyi fertőzést, akkor feljebb terjedhet a méhedre és a petefészkeidre és nagyobb baj is lehet belőle. Úgyhogy mindenképpen el kéne menned orvoshoz, mert biztosat csak ő tud mondani.
2013. júl. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Ha semmi más tüneted nincs, (nem viszket, nem éget, nem büdös, stb.) akkor ez hozzátartozik a folyáshoz.

Tartsd tisztán, mást nem tudsz tenni.

2013. júl. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Használj intim mosakodót. Apukádnak el lehet mondani, hogy vegyetek ilyet, mert a suliban közös wc használat stb.. szertnéd hogy ne legyen gond. nekem egy alapcsomagot ajánlott a patikusom ez természetes anyagokból van. Van benn egy mindennap használatos hab, olyan mint a tusfürdő cska ez az intim részekre, illetve van benne egy gél, ami akkor kell ha baj van. Én elég rég óta használom nekem bevált. Én internetről rendelem mindennonek.hu nézd meg ezt biztos könnyebb lesz apudnak beadni, mint a nőgyógyász kérdést és biztos segít...
2013. júl. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Dehogy kell mindenképpen nőgyógyászhoz menned!

Ez a hüvelyfolyáshoz tartozik.

2013. júl. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,megnyugodtam most,ment a zöld..:)

3#:a honlapot megnézem,köszi a választ!

2013. júl. 15. 17:13
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Aaa tenyleg nem kell nogyogyihoz menned :-) en az Alkagin huvelykupjat ajanlom, gyogynovenyes, ezt is tudod rendelni a netrol, a facebook oldalukrol is.. Es igen amit irtak elottem, intim mosakodot es torlokendot hasznalj:-) ezt is tudsz rendelni az Alkagin facebook oldalarol.. Remelem tudtam segiteni:-)
2013. júl. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,segítséget,mindenképpen megnézem!:)
2013. júl. 23. 15:12
 8/9 anonim válasza:
61%
Elmentél orvoshoz? Mit mondott? Én ilyen esetekre mindig tartok itthon Canesten krémet illetve élôflórás joghurt és teafaolaj keverékével kezelem magam.
2013. aug. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Jól mondja az utolsó, nekem is hasznosak így.
2013. aug. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!