Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő hüvelygombám van,...

Visszatérő hüvelygombám van, mindig szexuális együttlétek után! Mit tehetek?

Figyelt kérdés

A szüzességem elvesztése előtt soha nem volt ilyen panaszom. 2 éve élek szexuális életet (1 partnerrel azóta is), néhány szex után mindig kialakul a fehér túrós váladék a hüvelyemben, utána vagy Pimafucinnal vagy joghurtba mártott tamponnal elmúlnak a tüneteim, de ha pár héttel utána (távkapcsolat) újra együtt vagyunk a barátommal, kezdődik az egész elölről.

Mitől lehet ez? Oda-vissza adjuk egymásnak a barátommal? Neki nincsenek kellemetlen tünetei!

Csak annyiról van szó, hogy könnyen megbomlik a hüvely egészséges pH-ja, és a pár napig tartó intenzív szexuális élet könnyen felborítja azt?

Mit tehetünk?


21/l



2013. jún. 27. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy a párodnak nincsenek tünetei még simán lehet fertőzött, amit neked rendszeresen visszaad. Nekem is volt, a páromat is kiütötte. Azonnal Canesten, nekem tabi és krém neki pedig krém. Elmúlt mjad visszajött. Akkor elmentem dokihoz, a méhszájamnál maradt egy kevés és az fertőzött vissza mindig.

Úgyhogy tessék elmenni orvoshoz, fog adni tablettát, amit neked és a párodnak is használnia kell plusz Canesten tabi neked és őt a krémmel kenni kell legalább 1 hétig.

Az én párom pénisze hámlott tőle és kicsit kellemetlen volt, ahogy friss bőr volt rajta, de az normális.

2013. jún. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A férfiaknál angyon ritkán van tünete viszont a nőt vissazfertőzi. Kenegesse 3-4 napig napi 2-3 szor candibené krémmel. Neked pedig tenyésszék ki miylen gomba ha candida akkor nem elég a gyógyszer, júp hanem kell diéta is. Azért is visaztér mert nincs rendesen kikezelve, ideig oráig hazsnál e aztán ujra elszaporodik, nálam is igy volt nekem a mensivel tisztult aztán mensi elött 1 héttel ujra elöjött szinte napra pontosan. Ha fogamzásgátlót szedsz az is hajlamosit a gombára. Ja és az én férjemnek sem volt sosem tünete, de kente magát szigoruan amikor nekem volt.
2013. jún. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Régebbi a kérdésed, nem tudom szenvedsz-e még tőle.Én is ebben a cipőben járok vagy jártam. Úgy érzem most talán megtaláltam a titok nyitját.:)

Eddig bármit kaptam semmi nem segített, mindig visszajött a gombám. Aztán nemrég az egyik doki azt mondta, hogy vegyek Vitagyn-c huvelykrémet és a kezelés után rögtön kezdjem alkalmazni.Állítolag visszaállítja a huvely természetes floráját.Sokanak ez nehezen vagy egyáltalán nem áll helyre és emiatt visszajön azonnal.

Először is elhasználtam 14 db Betadin huvelykúpot.Aztán rögtön másnap este már a vitagyn-ct használtam. Mikor elfogyott minden megjött és azota nem tért vissza kopp.kopp..:) Ennek még csak egy honapja sincs, de nálam ez már haladás, mert én nem voltam tunetmentes egy percig sem sajnos.

2013. aug. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja és ennek nincs jelentősége, hogy szex után jön vissza. Visszajön és ez a lényeg. Érdemes ovszert használni.
2013. aug. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!