Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintem hüvelygombám van!...

Szerintem hüvelygombám van! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Viszkető, égető érzés... meg mintha a kisajkak pirosabbak is lennének. Most akkor mit csináljak??? Mit tudtok ajánlani? Nem megyek orvoshoz. + Ha a barátom orálisan kielégít úgy elkaphatja??

2013. aug. 14. 12:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ha már kikötöd, hogy nem mész orvoshoz, akkor semmi biztosat nem lehet mondani!
2013. aug. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Figyi.. öt napja voltam nőgyógyásznál. Nincs pénzem megint menni. Az ingyeneshez meg ha halálos lenne sem mennék el.
2013. aug. 14. 12:08
 3/22 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz, mást nem tehetsz!

A hüvelyi fertőzéseket ugyanis gombák, baktériumok, illetve egyéb kórokozók okozzák. És azt, hogy kinek milyen kórokozó van a hüvelyében, azt csakis hüvelykenet vizsgálatával, illetve tenyésztéssel tudják megmondani. És csak is akkor tudnak célzott kezelést adni.

Illetve mindenképpen olyankor páros kezelés kell!

És ezek a kórokozók nagy részére nem kapsz vény nélkül gyógyszert a patikában, mert vénykötelesek.

Ha meg nem mész orvoshoz és nem leszel célzottan kezelve, akkor majd ne csodálkozz, hogy ide-oda ping-pongozzátok a barátoddal egymásnak a kórokozókat és majd minden hónapban szenvedsz a fertőzésektől.

2013. aug. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Akkor újrafogalmazom. Nincs pénzem orvosra, és nem akarok menni megint, sose voltunk együtt a barátommal, sőt még szűz vagyok. Ráadásul a mensesem is most fog megjönni, és még ha orvoshoz el is mennék, akkor már meg lesz. Úgy meg nem mehetek el, hogy megvan.
2013. aug. 14. 12:11
 5/22 anonim ***** válasza:

Ha nincs pénzed magánra, akkor akár akarsz, akár nem, menj el az SZTK-ba.

Ugyanis ha egy hüvelyi fertőzést nem kezelnek, akkor abból petefészek, méhgyulladás lesz. Azzal meg úgyis orvoshoz fogsz kerülni. Szóval akkor minek megvárni, hogy nagyon fájjon?

Meg aztán ha ezt sokszor eljátszod, akkor meddő is lehetsz.

2013. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
11%
canesten kombi!
2013. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
gyógyszertárba vannak hüvelygombára kapható termékek vény nélkül.és nem tom h baja lesz-e barátodnak...a candida az emésztőrendszerben van normális körülmények között...lehet h szájfertőzést okozhat.
2013. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 5-össel. Nemhogy neked lehet nagyobb bajod, még mást is megfertőzhetsz otthon a wc-n akár. Én is sztk-ba járok. Jártam maszekhoz is ahova kemény pénzeket fizettem mert azt hittem az jobb, utána rájöttem, hogy ugyanaz a doki sztk alapon is rendel. Szóval erről ennyit.
2013. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
vegyél canesten kombit amiben van kúp is, emnzesz alatt nem elhet hazsnálni, ha nem mulik el tőle akkor muszáj rovoshoz menni. Ilyen kisebbe dolgokkakl nyugodtan elhet menni SZTK-ba is, fognak rá adni megfelelő kezelést. Igen elkaphatja a barátod.
2013. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha már nem akarsz orvoshoz menni,akkor legalább fertõtlenitsd le, ha továbbra is panaszaid vannak,akkor bizony orvoshoz kell menned.
2013. aug. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!