Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintem hüvelygombám van,...

Szerintem hüvelygombám van, de nem merek elmenni orvoshoz, és anyukámnak sem merem megmondani, . Mit csináljak?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. A hüvelyem Viszket, kicsit piros, és a folyás sűrűbb állagú... Nagyon félek, mert tisztában vagyok a következményekkel, hogy mi van, ha nem kezelik rendesen. De félek elmondani anyukámnak, attol meg még jobban, hogy elmenjek vele orvoshoz. Nem tudom, hol kaphattam el, mert szűz vagyok, tehát nem a partnertől... Mitől lehet még? Mit csináljak? :o

2013. márc. 16. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem mersz orvoshoz menni, akkor mit vársz? Ez az egyetlen megoldás!
2013. márc. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Egyébként a hüvelygomba nem függ a szüzességtől. Nem is biztos, hogy gombád van, vagy ha tényleg az van, akkor is orvosnak kell eldönteni, hogy mi okozza.
2013. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

patikaba vegyel canestent...de szerintem ha nemakarsz szolni anyukadnak ,akkor megfogod magad es menj el orvoshoz .magad is mehetsz v a baratnoddel. orvos minden nap lat olyat nem is keveset.

pl ha valami bacid van es nemis huvelygombad? nemvgy orvos ,nemhiszem h torlet nelkul ki tudnad deriuteni :) rossz kremet veszel magadnak akk tobbet artasz mint hasznalsz....

2013. márc. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Andizsuzsi ***** válasza:
A hüvelygombát nem kell elkapni, természetes módon jelen vannak a szervezetedben. Akkor okoznak gondot, ha legyengül az immunrendszered, pl. stressz vagy betegség miatt, illetve ha antibiotikumot szedtél, mert az elpusztítja a hüvelyedben szintén jelenlévő baktériumokat is, amiknek az egyensúly fenntartása a szerepe. És sok nő közvetlenül a menstruáció előtt szenved tőle. Mindenképpen az lenne a legjobb, ha szólnál anyukádnak, ő is biztosan többször küzdött már ilyen problémával. Ezen nincs mit szégyellni, nem a te hibád, ami történt. Canesten kenőccsel és/vagy hüvelykúppal jól gyógyítható. És addig is, ha lehet, kerüld a tangát és a tampont.
2013. márc. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon úgy néz ki, mintha gombád lenne.

Próbáld meg a vény nélkül kapható Canesten kombit, hátha segít. Ha nem akkor csak az orvos marad.

Menj gyerek, vagy tini nőgyógyászatra.

2013. márc. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha annyira szégyenlős vagy, akkor keres női orvost, hátha úgy könnyebb lesz.
2013. márc. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, igen, menstruácio előtt van.. Elvileg holnap után fog megjönni.. Megpróbálom, aztán h nem segít akkor muszály lesz erőt venni magamon. Köszönöm..:(
2013. márc. 16. 13:10
 8/9 anonim ***** válasza:
yoghurtos tampon állítólag nagyon gyorsan segít. Azonban a nögyógyász parát érdeme amúgyis leküzdeni.
2013. márc. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Igaz, a joghurtos tampont is érdemes megpróbálnod.
2013. márc. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!