Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap leszek 25 éves és nem...

Holnap leszek 25 éves és nem jött meg. Már éve van fehérfolyásom. Eddig tudtam várni de már nem.! Mit tegyek az orvosokon kivűl?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 23:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nincs méhed.
2013. júl. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mire varsz meg? En nem hagynam annyiban! Irany es keress fel egy masik orvost. Az nem letezik, hogy ne tudjanak segiteni!
2013. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ha nem kamu kérdés (amit rohadt nehezen hiszek el!!), akkor eléggé naiv lehetsz.

én mikor 14 múltam és még nem volt, orvoshoz akartam menni! persze nem volt rá szükség, mert hamarosan megjött, de... gondolj már bele! 9 éve(!) voltál emiatt dokinál (ha nem fake) és azóta nem volt érkezésed több orvoshoz is elmenni??!

már 16 évesnek is felírnak gyógyszert a menzesze meghozására.. akkor ne mondjad nekem, hogy az orvosok csak legyintenek. és valóban nem menstruálsz 25 évesen, egyik orvos sem mehet el szó nélkül! erre már rég adtak volna neked is gyógyszert, lányom!

ismerek olyat, akinek maga a serdülés sem indult be 18 éves koráig, kiderült hogy vele született agyalapi mirigy rendellenesség, DE pirulákkal neki is megjött!


puszi

2013. júl. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Huh ez furi..nem tudom miért de én hiszek neki.Azonnal menj el másik orvoshoz!Fehérfolyásod nem volt eddig csak most kezdte el egy éve? Mert ez már előjel.Azt jelzi hogy 1-2 év van hátra:)
2013. szept. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 frencsy válasza:
Mi a baj.. autista? Már rég vérzik, csak azt hitte megvágta magát! Irány az ország ház, ott cserélhettek véleményt!
2014. ápr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!