Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ennyi fehérfolyásom?

Mitől lehet ennyi fehérfolyásom?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy sok kérdés van,de egyik se "elégít" ki..Már rég óta van kb.4 éve,már menstruáció előtt is volt..15 éves vagyok,de nem merek elmenni nőgyógyászhoz,és anyukámmal nem élek együtt,szóval még elmondani se tudom neki..Nincs szaga,normális az állaga,színtelen..de elég sok..:( Van mikor megyek az utcán és érzem,hogy kijött..:s Egyik barátnőm mondta,hogy az anyjának is ilyen és hogy elment dokihoz,de hogy semmit nem használt neki..pedig már vagy 2* kezelték..lehet ez egyénfüggő?:o
2013. júl. 16. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Tinédzser korban sokszor sok a fehérfolyás. Nekem is az volt, használj tisztaságit. Felnőtt korra rendeződött (ma már alig van)
2013. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem,hogy elfog múlni,mert elég irritáló dolog :( köszönöm a választ!
2013. júl. 16. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:
kerülj minden illatositott vackot, és nagyon válogasd meg hogy mivel mosakszol.minél természetesebb mosakodot használj.amiota nem használok ilyen tipikus reklámositott kencéket meg illatositott wc papirt és betétet azota sokat javult a helyzetem.
2013. júl. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,ezt megfogadom!:)
2013. júl. 16. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!