Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van ennyi fehérfolyásom...

Miért van ennyi fehérfolyásom mostanában?

Figyelt kérdés

1,5 hete kellett volna megjönnie, de nem jött még meg. Lehet hogy ezért? Szex nem volt, csak ujjazás, így terhesség kizárva szerintem!

16l


2012. szept. 26. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

"terhesség kizárva szerintem!"


Húha! Ha ez a szó ott van a mondatod végén, akkor én nem zárnám ki 100%-ra a terhességet.


Jobban jársz, hogyha veszel egy tesztet, vagy még jobban, ha elmész a nőgyógyászodhoz!

2012. szept. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A hüvelyi folyást mindig kóros folyamatnak tekintjük, pedig a hüvely mirigyei, a méhnyak belsejében levő mirigyek folyamatosan termelnek váladékot. Ennek szerepe a hüvely falának nedvesen tartása, a hüvely öntisztulásának biztosítása. Az élettanilag termelődő váladék távozása során keveredik a lelökődött nyálkahártya sejtekkel, baktériumokkal. Általában fehér vagy halványsárga színű.

Ameddig a folyás mérsékelt, nem viszket, nem hat ingerlően és nem kellemetlen szagú, valószínűleg normális és szükséges is.

Tudni kell, hogy bőségesebb folyás keletkezik magasabb ösztrogénszint (pl. fogamzásgátló-szedés), stressz és nemi izgalom hatására. Okozhatja a túlzott higiénia, mely hatására károsodik a hüvely normál baktériumflórája.

2012. szept. 27. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mosott kezet a párod ujjazás előtt?
2012. szept. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

biztosan mosott, de nem közvetlen az előtt!

és ha nem?

2012. szept. 27. 16:26
 5/5 A kérdező kommentje:
'szerintem'et azért írtam, mert az ujjazástól hogy lennék az?
2012. szept. 27. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!