Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap leszek 25 éves és nem...

Holnap leszek 25 éves és nem jött meg. Már éve van fehérfolyásom. Eddig tudtam várni de már nem.! Mit tegyek az orvosokon kivűl?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 23:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem jött még meg? Sajnálom, de a legelső dolgodnak kéne lennie, hogy felkeress egy nőgyógyászt! Nincs más megoldás. Ki kell zárni a szervi bajt, amit a hókuszpókuszgyógyfüvek nem fognak kideríteni!
2013. júl. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Eddig sem kellett volna várni. Vagy ez kamu kérdés? Nehéz elhinni, hogy enniyre hülye legyen valaki.
2013. júl. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Még sosem jött meg? orvoshoz kell fordulnod, házi praktikákkal meg gyógynövényekkel ezt nem tudod megoldani. Már tíz éve el kellett volna menned.
2013. júl. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
úr isten én már 16 éves koromba felkerestem volna azt az orvost .. mondd csak nem tartottad kicsit nagyon furcsának , hogy a többi lánynak 10 évesen megjön te meg 24 vagy és sehol semmi .. érdeked vagy nem mondom !
2013. júl. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

16 évesen voltam akkor azt mondták hogy majd meg fog jönni

most meg mikor voltam azt mondták hogy ők nem tudnak mit tenni ez mit jelent?

2013. júl. 26. 23:12
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy gyökérnél voltál, keress mást.
2013. júl. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

3 oka lehet:

1, az orvosod nem figyel oda a betegekre, és ezesetben másikat kéne keresned

2, kamu kérdést írtál ki, amire tudnék nagyon cifra magyarázatot, miért tetted, de megkíméllek tőle

3, ne vedd sértésnek, de naiv vagy, és tehetetlen, és ezáltal szépen veszélybe sodortad az anyaságodat

2013. júl. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Orvoson kívül: na azt már megtetted eddig.

Egyébként ez biztos kamu kérdés.

Nincs az a nő a mai világban, aki nem ment volna ezzel nőgyógyászhoz és nincs az a nőgyógyász, aki minimum fogamzásgátlót ne írt volna fel

2013. júl. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25 évesen még soha nem menstruáltál?
2013. júl. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én bisztos, hogy nem vártam volna eddig, már régen orvoshoz mentem volna. Amúgy írtad, hogy voltál és nem segitett, hát akkor menj el egy másik orvoshoz ne hagyd ennyibe. Ám ez a kérdés eléggé fura.
2013. júl. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!