Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehérfolyás minden menstruácio...

Fehérfolyás minden menstruácio elött van? Mert holnap meg kellene jönnie de még fehérfolyásom sincs! Vagy terhes is lehetek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincs előtte, csak barna. És fehér folyás a hónapban bármikor előfordul. Miért lennél terhes, nem védekeztetek?
2013. júl. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az az hogy védekeztünk csak valahogy elszakadt. de nem bennem ment el! de az a mestruácium után kb 3 napal történt ugy tudom akkor még kicsi az esélye a teherbe esésnek!
2013. júl. 17. 22:15
 3/6 A kérdező kommentje:
És barna kb menyivel elötte szökött jelentkezni?
2013. júl. 17. 22:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, kicsi az esélye. De azóta eltelt néhány hét, ha már újra menstruálnod kellene, úgyhogy nyugodtan vehetsz tesztet, ki fogja mutatni. Vagy lehet hogy csak stresszelsz, ideges vagy és ezért nem jön meg.
2013. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Barna 1-2 nappal előtte...
2013. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. mondjuk most szakitotam a barátomál mondjuk elég ideges vagyok!
2013. júl. 17. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!