Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan zajlik pontosan az...

Hogyan zajlik pontosan az első nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés
Rettegek a nőgyógyásztól, még soha nem voltam, de most muszáj elmennem. Legutóbbi aktusnál kiszakadt a gumi, és escapelle tablettát kellett bevennem, úgyhogy muszáj elmennem, mert szeretnék fogamzásgátlót íratni. Az ciki ha a pasim kísér el? Milyen vizsgálatokra küldenek el, hogy eldöntsék milyen fogamzásgátló való nekem?
2013. júl. 14. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=els%F5+n%F5g..


A google is jóbarát...


Egyébként ha a szexhez elég érettnek érzed magad, akkor ettől sem kell félni...

Nem ciki, ha elkísér, bár én a rendelőbe nem engedném már, csak zavart okozna. De ízlés dolga.

2013. júl. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem csinálnak semmi különöset

Szoktak "kenetet" venni

2013. júl. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló felírásához nem kell külön vizsgálat

Megnézik mennyi idős vagy és aszerint írnak fel valamit

2013. júl. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. júl. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én amikor fogamzásgátlót írattam fel annyi volt,hogy bementem azt hittem majd le kell vetkőzni meg minden de semmi ilyen nem volt semmit nem kèrdezett nem volt semmi vizsgálat azt mondta na akkor jó lesz ez felírta és ennyi volt.Én is meglepődtem. :O
2013. júl. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!