Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen az első nőgyógyászati...

Milyen az első nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés

Most megyek először,és hát félek...

Apám nevel szal nem tudom,milyen egy ilyen vizsgálat?

Tényleg szabályosan meg ujjaz?

Nő v Férfihoz menjek?



2013. jan. 28. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindegy nöhöz vagy férfihoz mész. Ha téged kevésbé feszéleyez egy nő emnj ahhoz. Az orvos ugysem nőként vagy lánnyként néz rád, Te csak egy beteg vagy neki. A viszgálat attól függ szűz vagy-e. Nem nem megujjaz szabályosan, de bedugja az ujját mivel igy tud több mindent ellenőrizni hogy rendben van-e. ha elengeded magad (ami tudom nem könnyű) akor nem fog fájni.
2013. jan. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy megbízható nő ismerősöd, vagy barátnőd anyukáját, akiben megbízol. Nem az orvos neme számít, mert mindkét nemnél van jó orvos és rossz orvos!
2013. jan. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

2. voltam.

2013. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bemész, megkérdezi mi a panasz vagy mit szeretnél, utána levetkőzöl, felmászol a vizsgálóasztalra, majd megvizsgál. Hát fel lehet fogni ujjazásként, de jah, belédrakja az ujját, de semmi kellemetlen, ne görcsölj rá!
2013. jan. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát megujjazni nem fog, ne aggódj. Csak megvizsgál. Ehhez persze használni fogja az ujjait is. Hogy nőhöz mész vagy férfihoz, az ízlés kérdése. Én most férfihoz járok, voltam nőnél is, igazából mindegy. A lényeg, hogy jó orvos legyen, jó diagnoszta, és normális emberi hangot üssön meg, óvatos legyen, bátran és feszélyezettség nélkül kérdezhessek tőle. Ha Te a fentieket jobban megtalálod egy nő/ffi orvosban, akkor olyanhoz menj.
2013. jan. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jújj nagyon félek :(
2013. jan. 28. 21:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell félned, bántani biztosan nem fog! Miért mész különben, és hány éves vagy?
2013. jan. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy menj nőhöz, ha van nálatok, mert azért sokkal megnyugtatóbb, hogy nem egy pasi elött meztelenkedsz.
2013. febr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!