Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan számoljátok a menstruác...

Hogyan számoljátok a menstruációt?

Figyelt kérdés

Hogy számoljátok ki, hogy hány napos a ciklusotok? Az 1. nap amikor megjön és az utolsó nap, mikor még nem jön meg, s mikor megjön, az a következő ciklus 1. napja?

Mikortól számoljátok? Mikor elkezdtek barnázni, (vagy pirosas színű), vagy mikor már rendesen megvan? És meddig tart? Amíg van egy kis valami, addig az beleszámít?

Most kezdtem menstruálni, és nem tudom, hogy számoljam.


2013. júl. 4. 07:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen,amikor megjön az az első nap,illetve,ha délután jön meg akkor a következő nap az első.Ha csak pecsételsz,v. amíg van valami beleszámít.
2013. júl. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A menstruáció első napja, a ciklus első napja. Egy ciklus, két menstruáció első napja közötti időt jelenti.
2013. júl. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A ciklus.hu-n lehet menstruációs naptárt vezetni, csak regisztrálni kell. Ott a megadott adatok alapján (mikor jött meg) készít automatikusan táblázatot a ciklusok hosszáról.

Én akkortól szoktam írni, amelyik nap megjön, még ha délután is történik, vagy ha csak minimális mennyiségű, és addig írom, amíg egy kicsit is van.

2013. júl. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!