Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj?

CsakegyCsaj9 kérdése:

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Hat napja szeretkeztem a barátommal, nem használtunk óvszert, de nem ment el belém. Tegnap előtt megjött, de nem szokásos módon. Görcsöltem, leizzadtam, őrületesen fájt a fejem, és azóta nagyon-nagyon sűrűn kell betétet/tampont cserélnem. Egyébként 10-én kéne megjöjjön.

Arra is gondoltunk hogy megfogantam és elvetéltem, mert ittam sok szénsavasat, alkoholt és cigiztem is, tojást is ettem és hormonzavaraim is vannak. (Egyébként 1 hetes házibuli volt)



2013. júl. 2. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem élvezett beléd a pasid, még lehetsz terhes. Már ezerszer volt erre példa, hogy az előváladékban lévő spermától terhes lett valaki.

Szóval lehetsz terhes.

Viszont a másik dolog, attól, hogy szénsavasat iszol, dohányzol vagy alkoholt iszol, vagy tojást eszel, nem fogsz elvetélni.

A hormonzavar viszont tökéletesen hatással van a vérzésre, amitől megjöhet előbb-később, lehet más a vérzés mennyisége, a vérzéses napok száma, a vérzéssel együtt járó tünetek.

Szóval nem ártana elmenni egy szakorvoshoz és megbeszélni vele ezeket a dolgokat.

2013. júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
talán a nagyon meleg miatt történik ez veled.
2013. júl. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azaz a változékony időjárás miatt*
2013. júl. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pont csütörtökre van időpontom, de ha meglesz nem tudok menni...egyébként eddig is volt problémám a hormonjaimmal de most van először, hogy 8 napot siet :/
2013. júl. 2. 23:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!