Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon kicsik a melleim....

Nagyon kicsik a melleim. Lehet melltartót kapni ilyen kicsinek?

Figyelt kérdés
Nagyon kicsit a melleim:(Nem igazán tudom a melltartó méreteket. Megmértem "mell" alatt 71 "mell" 79. Egyáltalán lehet melltartót venni? Nagyon zavar, mert mindenkinek van az osztályban csak nekem nincs. És kínos is, mert nem tudom mi lesz a nyáron. Félek. 14/L
2013. jún. 13. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha mell alatt 71-et mértél, akkor próbálj 70A vagy 75A számozású melltartót. A szám mindig azt mutatja amit te is mértél, hogy mekkora vagy körben a mell alatt. A betű pedig A-tól megy abc szerint, az A kosár a legkisebb. Én 29 éves vagyok és a legkisebb melltartót kell vennem, igyekszek olyat választani, ami szivacsos és akkor normálisnak is néz ki. Nem tudom hol laksz, én h&mben szeretek melltartót venni.
2013. jún. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd, hogy a többi lánynak már nagyobb a melle, mert mindenki más ütemben fejlődik, de hogy mikor, erről senki nem tehet. Egy nagy mellű lány sem értékesebb a kis mellűeknél! :)
2013. jún. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Menj el egy üzletbe és próbálj fel egy 70A-s melltartót.Ha nagy,akkor a Takkoban lehet kapni egész kicsi,kosaras melltartókat.Ha viszont kicsi,akkor eggyel nagyobb méretet próbálj fel.
2013. jún. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet kapni persze.Kicsi mellekre még csak egy olyan "első melltartóm" félét kéne.pl:H&M.Ott van olyan.vagy a cosmisity.

ott is vannak kis mellekre csak már olyan felnőtt.szivacsos.vagy a kínaiba is lehet kapni.de szivacsosat is kicsire.de anyukáddal még nem mentetek el venni?én 9 évesen kaptam az első melltartóm.anyum akkor vitt el "bevásárolni".

2013. jún. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
bocsi: cosmosity
2013. jún. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9 évesen anyukád vitt el? Mázlista.. nekem 14 évesen úgy kellett sutyiban anyám leselejtezett melltartóit hordani, mert kiborult volna, ha megtudja, hogy már melltartót kell hordanom.. Tezenisben is nagyon jó 70A-as nagyon szivacsos melltartók vannak, a kínaiak nagyon hamar kinyúltak nekem, meg idióta formát adtak.
2013. jún. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

F&Fes, Tesco ruharészlegen nézz szét.

Ott szokott lenni 70 AA méret, az A-s szerintem nagylenne, vagy esetleg a tezenisben még az A méret talán.

Én is ott vettem. ;) 16/l

De szerintem már kifigytam belőle( 70aaból!) -,-"

2013. júl. 10. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

F&Fes, Tesco ruharészlegen nézz szét.

Ott szokott lenni 70 AA méret, az A-s szerintem nagylenne, vagy esetleg a tezenisben még az A méret talán.

Én is ott vettem. ;) 16/l

De szerintem már kifogytam belőle( 70aaból!) -,-"

2013. júl. 10. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. sajnos az a baj hogy anyám szerint még nem kell melltartó engem viszont zavar. és félek megkérdezni hogy eljön e velem venni mert szerintem ciki ilyet kérni.
2013. júl. 16. 23:43
 10/10 anonim válasza:
szia! én is úgy voltam vele hogy tök ciki meg minden. aztán ugye hordtam ilyen 'top'-okat (semmi szivacs,csak olyan mint egy mellalattig érő trikó) ,és mondogattam anyunak hogy már kicsi a top. úgyhogy szerintem nézz szét a cosmos cityben,viszonylag olcsó és és is ott kezdtem,vannak olyan 'nem teljesen felnőttesek',ami azért szivacsos. amúgy van a kik-ben is ilyesmi.:)
2013. júl. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!