Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha anya nem...

Mit csináljak ha anya nem képes új melltartót venni nekem?

Figyelt kérdés
anya nem képes melltartót venni nekem és amik vannak nekem már mindegyik elnyúlt stb.. és így nem tudok iskolába menni......

2013. ápr. 21. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Kérj pénzt,és vegyél magadnak.Ennél jobbat nem tudok mondani.
2013. ápr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Mondd meg neki, hogy pl. tornaóra előtt le kell vetkőzni milyen ciki, hogy ilyen leharcolt alsóneműd van ég a képed de róla is megvan a vélemény, amiért hagyja, hogy a lánya ilyen elhanyagolt göncökben legyen.


Pláne ha valami történik és le kell vetkőzni /orvos/ akkor tényleg égni fog mindkettőtök arca.


Tudom, hogy a melltartó nem a legolcsóbb ruhafélékhez tartozik de azért ha jól körbenéz az ember akkor lehet korrekt áron szépeket kapni.

2013. ápr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Tudjátok, van akinek már erre sem telik!!! Az Anyuja nem azért nem vesz mert nem akar, hanem mert nem tud, mert nincs miből! Vagy kenyér vagy melltartó!

Ezt így sohasem fogja leírni, mert azt hiszi, hogy ezzel az Anyuját bántaná!

Hát így kezeljétek a kérdést!

Segíteni nem csak tanácsokkal lehet...

2013. ápr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van! Nyilván nem irígységből nem vesz.

Esetleg kínai boltban meg kellene nézni, ott lehet nem túl drágán elfogadhatót venni.

2013. ápr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
aranyosak vagytok:) igen tudom a kínaiba jól néznek ki olcsó meg minden de nem is azért olyan elnyúltak nekem mert én már vagy éve hordanám hanem emiatt mert a kínai hát nagyon gagyi:):/
2013. ápr. 21. 17:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom,hogy a kínai nem egy szuper minőség,de sajnos a minőségi fehérneműt (pl. Triumph,Bellinda stb.) meg kell fizetni,és neem biztos,hogy anyukádnak van pénze arra,hogy 5-6 ezret kiadjon egy melltartóért.

Még egy tippem van: turkálóban lehet márkás melltartókat kapni fillérekért,ha nem is akarsz olyat venni ,amit más már hordott (mert van akit ez zavar,van akit nem-ezen fölösleges is vitázni,egyéni nézőpont kérdése),néha ki lehet fogni olyat,ami teljesen új,még a bolti árcédula van rajta...Egy próbát megér.

Nem tudom,hogy van-e felétek LIDL,de ott szoktak olcsón melltartók lenni,és klasszisokkal jobb a minősége,mint a kínainak.

De egyébként szerintem ne úgy éld meg,hogy anyud milyen gonosz,hogy nem vesz Neked drága melltartót,mert biztosan nem azért nem vesz,hogy kiszúrjon Veled,hanem mert nem teheti meg.

És ha nem találsz máshol olcsón,akkor meg ki lehet bírni a kínait is,mikor anno gimis voltam,az osztály 3/4 része ott vásárolta a bugyit-melltartót és hát túléltük :D


25/L

2013. ápr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy anyukád nem azért vesz mert nem akar, hanem mert esetleg még nincs rá szükséged? Én nagyon szerettem volna 11 évesen melltartót hordani mert tudtam is volna mit beletenni de anyukám azt mondta majd a 13-14 leszek akkor vesz nekem, addig hordjak cicifixet (toppot). Te hány éves vagy?
2013. máj. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az Anyukája anyagilag nem engedheti meg magának!!! A szándék meg lenne, de az kevés! (és - szerintem - kéregetni meg nem akar!)
2013. máj. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!