Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik olyan fogamzásgátló...

Létezik olyan fogamzásgátló amitől nem csökken a libidó?

Figyelt kérdés

Jelenleg Yadine-t szedek, meg vagyok vele elégedve, ezt az egyet leszámítva, hogy totálisan lenullázza a nemi vágyat :(

Amint abbahagyom és kiürül, megint feléled a vágy. tehát a gyógyszer okozza


2013. jún. 7. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Hormonmentes módszerek között keresgélj. A hormontartalmúak csökkentik a libidót. Bár lehet, hogy érdemes megpróbálkozni mással, hátha az jobb lesz. De ezt az orvossal kell megbeszélned.
2013. jún. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem. Minden hormonális fogamzásgátlónak az egyik lehetséges mellékhatása. Persze nem mindeninél jön elő.

Meg lehet próbálni másikat, de jó eséllyel az is hasonló panaszt fog okozni.

2013. jún. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én Belarát szedek, és nemhogy csökkenne, még nőtt is... Úgy értem, még nincs partnerem, más okok miatt szedem, de 6 db után az elmúlt 3 éjszaka konkrét orgazmusom volt álmomban. Elég furának tartom ezt, mert elvileg csökkennie kellene, nem nőnie...

19/L

2013. jún. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!