Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mensi problémó vagy csak tévedek?

Mensi problémó vagy csak tévedek?

Figyelt kérdés
Na szóval 1 éve pontosan hogy először megjött. Februárban, márciusban nem volt, áprilisban 13-án kb és május végén 25.-étől volt mensim. Csakhogy 2 mensi között kb 40 nap van. Baj ez ? Vagy ez még normális?? Szűz vagyok . Mégis az az érzésem sokszor hogy terhes vagyok. Megnéztem neten minden jelet amit a terhességnél ír , de egy sincs belőle.Meg olyan mintha "korogna" a méhemben valami, ez normális?? Tudom, sokan káromkodni fognak a gép előtt hogy ilyeneket nem tudok, csak jobb ha kikérem más tanácsát, mielőtt valami rosszat csinálnék. Előre is köszi.
2013. jún. 4. 21:00
 1/5 anonim válasza:
No problemo amigo :D
2013. jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem az első évben volt, hogy 55-60 nap eltelt kettő között. két évbe telt, mire úgy ahogy beállt, de ma is meg tud lepni :D szóval szerintem ne aggódj.
2013. jún. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha "csak" egy éve menstruálsz, akkor több hónap is kimaradhat, de maximum fél év után érdemes orvoshoz menni.
2013. jún. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm most megnyugtattatok <3
2013. jún. 5. 07:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond, 17 éves korodig rendszertelen lehet még, sőt akár hónapok is kimaradhatnak.
2013. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!