Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit jelenthet ez egy lánynál?...

Mit jelenthet ez egy lánynál? Vajon jeleket próbál nekem adni vagy tévedek?

Figyelt kérdés

Egy suliban járunk,jó kis csaj tetszik. Facebookon ismerősöm hol ott 1 szót nem beszéltünk még facén se élőben se.

De mindíg úgy néz rám,és akármit kipostolok bookra ő belájkolja. (főleg lányok véleményére vagyok kíváncsi)


2013. máj. 16. 20:32
 1/5 anonim válasza:
Szija! Igen ez egy tipikus nem nyomulós de becserkésző módszer! Azt akarja h felfigyelj rá! Sok sikert ha tetszik csapj le rá! :D
2013. máj. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szija! kösziszépen :)

Még egy kérdés. Ha te az ő helyében lennél gáz lenne ha rád írnák facén? mert ez olyan cinkes.. :D

Szóval most mit írjak neki elösször? nemakarom egyből írni neki a dolgokat,nem akarok annyira nyomulni én se..

Vagy hogy kellene megszólítanom ?

2013. máj. 16. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mimdenkepp írj rá, de az lenne a legjobb ha személyesen szolitanad meg
2013. máj. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem gáz ha ráírsz! pl így: szia te vagy az a szép szemű/mosolygós...stb (te tudod milyen...)lány akivel mindig összetalálkozik a szemem? :D és innen már menni fog nem nyomulós de aranyos
2013. máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ez király duma köszi :D
2013. máj. 19. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!