Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet esélyem egy lánynál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem egy lánynál, aki más fiúba szerelmes? 15/f

Figyelt kérdés
A másik fiút egyáltalán nem ismerem, de azt leszűrtem, hogy ez az illető nem így érez a lány felé.

2013. máj. 14. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Esélyed esetleg lehet, de nincs értelme. Úgy együtt lenni valakivel, hogy ő mást szeret? Úgy együtt lenni valakivel, hogy annak a másik fiúnak egy szavába kerül és szakít veled? Kösz, nem.
2013. máj. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon birom az olyan embereket akik meg vannak győződve arról, hogy tutira tudják a másik ember érzéseit.


Belegondoltál abba, hogy mi van akkor ha az adott lány nem szerelmes abba a tagba, amibe te hiszel?

2013. máj. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, de ne várj túl sokat.
2013. máj. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak az a nő foglalt akin fekszenek, egyébként beszélgess vele magadról és rájössz hogy mitkellene tenned van hogy reménytelen és akkor hagyd a gcibe:D

16/f

2013. máj. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jó baráti viszonyom van a lánnyal, valamint olyan dolgokat írogat ki, amiből egyértelműsíthető hogy bejön neki vki
2013. máj. 15. 23:15
 6/7 anonim ***** válasza:
A barát zónából nincs menekvés kishaver hidd el nekem. Majd talál magának egy bunkót és amikor benne csalódott, rajtad kisírja magát.
2013. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, és pont abban a helyzetben, hogy belezúgtam valakibe, aki nem viszonozza az érzéseimet...

Nálam csak akkor lenne esélye egy másik fiúnak, ha tényleg NAGYON tetszene és jól megértenénk egymást, máskülönben nem.

2013. máj. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!