Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Én tévedek vagy az édesanyám?

Én tévedek vagy az édesanyám?

Figyelt kérdés
tegnap egy olyan dolgon vitáztunk ami egy nagy hülyeség, de akkor is érdekel kinek van igaza. hüvelyi folyásom van vagy ilyesmi és felírt az orvos egy kenőcsöt. anya azt mondta hogy oda kell majd feldugni az ujjam és belekenni a kenőcsöt ahol pisilek. mondom ez nem így van, a pisi a húgycsövön jön. de ő azt mondta hogy lehet hogy belül el vannak választva a dolgok (vér és a vizelet) de ugyanazon a lyukon jön ki..de ő tiltakozik...én tévedek vagy ő? én tudom h a vizelet a húgycsövön keresztül távozik a vér pedig a hüvelyen keresztül...
2010. nov. 26. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért komoly! A gyerek jobban tudja a női test felépitését mint az édesanyja? Neked van igazad, szomorú hogy édesanyád ezt nem tudja.
2010. nov. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az anyukád nagy butaságot mondott. Egyébként a kenőccsel a külső nemi szervedet kend be, ha az orvos nem mondta külön, ne érintkezzen a nyálkahártyáddal, szóval ne kend bele a hüvelyedbe. Milyen kenőcsöt kaptál?

+ ezt mutasd meg az anyukádnak!

[link]

2010. nov. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Anyukád. Már bocsánat, de ez elég nagy szégyen rá nézve:D Oké, hogy közel van egymáshoz a két lyuk, de igen is külön vannak. Nem csak belül, kívül is.
2010. nov. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!