Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » NAGYON megjött, nektek mi az...

NAGYON megjött, nektek mi az első vérzéses sztoritok? Többi lent!

Figyelt kérdés
Apánál vagyok és igaz felkészültem rá, mert fájt a hasam, és hoztam 3 betétet, de nem elég!!!! ilyenkor mi a teendő? nektek mi az első vérzéses sztoritok?

2013. jún. 2. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Meg mondod apádnak hogy megjött és szükséged lenne tisztasági betétre.Az apád miért szégyenled magad?
2013. jún. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már megoldottam :) Nem kell neki elmondani, ezt majd én eldöntöm. Ilyenkor kell menni nőgyógyászhoz, v valahova?
2013. jún. 2. 16:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
miért kéne menned nőgyógyászhoz? :) nem kell sehova.
2013. jún. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Máshova nem kell menni, csak a boltba betétért.
2013. jún. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kell menni sehova, nőgyógyászhoz pláne nem - meg ha nem muszáj, akkor máshova sem. :D Ilyenkor nincs olyan hangulatban az ember, hogy ide oda menjen. Maradj nyugodt. Az első két nap elég durva szokott lenni, ne lepődj meg.
2013. jún. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Első!!!a tisztasági hogy lenne elég????

Szólj apukádnak vagy ha van pénzed és van a közelben bolt menj el egyedül venni betétet. Amig nem élsz nemi életet és nincs semmi panaszod nem kell menni nőgyógyászhoz egyenlőre.

2013. jún. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

első vérzéses sztori alatt első menstruációt érted?

Mert akkor tudnék miről mesélni...

Dióhéjban: nekem az elsőben csak az volt a gáz, hogy éppen mentem volna barátnőmmel valahova és belül fehér volt a bugyim. Jó nagy barna folt volt benne,persze pont aznap nem raktam be tisztaságit. Még szerencse hogy egyből beraktam eü betétet,mert pár perc múlva már véres volt.

Elég furcsa volt,nem is az hogy vérzek,hanem a tudat.. Meg utána az éjszaka. Mivel még az volt az első,nem tudtam hogy aludjak. Maradtam a szokásos hanyatt fekvésen. Reggel ahogy felkeltem, a bugyim hátul emiatt foltos lett,eléggé. Azóta hason alszom...

2013. jún. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én táborba voltam 12 éves voltam vittem magammal 2 betétet de már az első nap nem volt elég eleinte WC papír zsepivel próbálkoztam de persze anyumnak első nap elmondtam akkor volt a legrosszabb amikor medencéztünk (volt a tábornak egy nagy beépített medencéje) és utolsó előtti előtti nap volt a vízi csata akkor már muszáj volt elmondanom akkor is nagy nehezen de csak egy tanárnak de kiderült nem voltam egyedül..és kaptam a szobatársamtól betétet mert neki megvolt csak biztonság kedvérért hozott és utolsó előtti nap adott mert nem mondtam neki..szóval pont rosszkor rossz helyen..
2013. júl. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én 11 éves voltam!otthon jött meg .nem kellet elmennem betétér mert volt a szekrényemben!fel voltam rá készülve!
2013. aug. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!