Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az első levél antibébi tabi...

Az első levél antibébi tabi után 1 nap kihagyást követően folytathatom a szedést?

Figyelt kérdés

Beszedtem az első levéllel( utolsót tegnapelőtt). Általában a rákövetkező 4. napon szokott megjönni. Nos olyan helyzet állt elő, aminek kapcsán nem lenne túl jó, ha most menstruálnék, így örülnék, ha el tudnám tolni. Tegnap volt a 7napos szünet első napja, ma a második. Ma elkezdhetem még a következő levéllel hogy késleltessem a menszit? Tudatában vagyok annak, hogy adott esetben az elkövetkező 3hétben a kihagyással megnő az esélye a teherbeesésnek, de nem túlzottan tartok ettől, mivel fogamzásgátló mellett folyamatosan védekezünk oly módon is, hogy egyszerűen nem élvez belém a párom.

Minervát szedek egyébként. Amennyiben elkezdem a következő levéllel persze a tegnapi adagot is pótolom ma ahogyan az a gyógyszer leírásában meg van adva.


2013. máj. 30. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:
El, de ne csodálkozz rajta, ha esetleg akár az egész levél alatt pecsételgetni fogsz.
2013. máj. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!