Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő hpv-s szemölcsök,...

Visszatérő hpv-s szemölcsök, segítség (bővebben lent) (? )

Figyelt kérdés
Kb. 2 hónapja jöttek elő az első szemölcsök, az első doki félrekezelt, szóval 1,5 hónapja kezelem Condyline ecsetelővel és mellé Isoprinosine immunerősítőt szedek. Múlthéten a nődoki azt mondta, hogy a szemölcsök elmúltak, nem kell tovább ecsetelnem, de én még láttam egyet és azt is lekezeltem. 1 hete nem használtam az ecsetelőt, és észrevettem, hogy újabb kis szemölcsök vannak. Eléggé elkeseredtem. Ez mindig így fog menni, hogy abbahagyom és kiújul? Mit tegyek? Nagyon elegem van már belőle és félek, hogy megint beletelik majd 1,5 vagy 2 hónapba mire megint leküzdöm és utána meg megint elkezdődik. :(
2013. jún. 1. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre nem kellene valami gyógyszert szájon át is szedned? Mert attól, hogy felületileg lekezeled, attól még a véráramodban ugyanúgy megtalálható a fertőzés. Ill. ha van partnered, őt is kezelni kell.
2013. jún. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most várjuk a párom eredményét. Szájon át az immunerősítőt szedem. Mást igazán nem nagyon lehet. Szerintem. Vagy nem tudom. Éppen ez a baj hogy én már nem tudok semmit :(
2013. jún. 1. 20:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ezek vírusok, ezért az antibiotikum nem jó rá... Grapefruit cseppekkel is próbálkozhattok. Mielőbbi gyógyulást!
2013. jún. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!