Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel tudtátok legyőzni a...

Mivel tudtátok legyőzni a visszatérő hüvelygombát?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Kirúgtam a csajt.
2013. máj. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó orvossal, aki nem csak felír valamit (esetleg recept nélküli canestent javasol), hanem vissza is hív a kezelés után, hogy megnézze használt-e amit adott. És ha nem, akkor tovább keres és tovább tesztel. Ha múlni látszik a gomba, akkor pedig ajánl hüvely-regeneráló kúpokat, házi praktikákat is. Szerintem ez egy elég jó módszer.
2013. máj. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy milyen gomba! Ha candida akkor diéta is kell! Anélkül nem múlik el! Mindenkêpp kell tenyésztés hogy milyen gomba!
2013. máj. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valamelyik gyógyszerrel elkezdi az orvos, aztán ha nem válik be akkor jön a második kedvence, ha az sem akkor a harmadik és így tovább.

Van vagy 5 féle.

(persze függhet a "gyógyszerlátogató" ajánlásától is.)

2013. máj. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 balambaer válasza:
Nehéz ügy... Sokan tévesen azt gondolják kívülről jön a fertőzés, de nem. A makacsul visszatérő belülről jön. Ha erős vagy, kemény diéta, azaz SEMMI szénhidrát. Sem kenyér, sem cukor, süti,krumpli stb. Csak zöldség, hús, talán 1 hónap múlva már lehet gyümölcsöt is enni... Tüneti kezelésre drága és hosszú távon ártalmas kúpok helyett: Patikában kapható bórax-glicerin. Babák szájpenészére (ez is gomba) adják, pici műanyag fecskednővel be lehet juttatni a hüvelybe mélyen, kb 1 ml-t. Akár napi szinten, 1-2-szer. Tisztasági betét a bugyiba, aztán ha kifolyt, szexelni is lehet tőle :) Nagyon jó a teafaolaj, de azt óvatosan, 1 csepp is tömény. Amikor menstruálsz, a tampon hegyére 1 csepp belőle. Jó még regenerálásra a natúr joghurt is, ugyanúgy fecskendővel feljuttatni. Egyébként a tampont nem nagyon ajánlják visszatérő fertőzéseknél. Van az intim tölcsér, nekem nagyon bevált, 1-szeri beruházás, teafaolajjal szoktam fertőtleníteni. A nőgyógyászok kandidára olyan tablettákat írnak fel, amik megölik a kandidát, de az egészséges szervezetben kis mértékben jelen van ez, úgyhogy a tabi is csak ideig-óráig működik...Mellesleg drágák is. Fokhagyma is jó a hüvelygombára, de az kissé csíp, ha nem rutinos az ember :) Nekem legjobban a bórax-glicerin, teafaolaj és joghurt vált be.
2013. jún. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!