Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő hüvelygomba....

Visszatérő hüvelygomba. Homeopátia?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos évek óta visszatérő hüvelygombával szenvedek, persze a menet mindig ugyan az, nőgyógyász, felír gyógyszert, kúpot, elmúlik majd újra előjön. Tavaly majdnem egy évig eltűnt, most újra vissza jött. Nagyon el vagyok már keseredve! Valaki próbált már rá homeopátiás gyógyszereket? Bevált? Esetleg más módszer?

2013. máj. 12. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Van párod? Ha igen, őt kezelik?
2013. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van párom, ő is mindig kap gyógyszert, kenőcsöt. Mindig kikezeljük őt is.
2013. máj. 12. 13:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Bélben kezeld.
2013. máj. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem gombára ezeket ajánlották:


monilia albicans 30CH (vagy 15 is jó) reggel és este 5 golyó

sepia officinalis 200CH - akut esetben napi 3 golyó, ha múlik a darabos folyás, akkor csökkenteni a mennyiséget, megelőzésre heti egyszer 3 golyó (ebből is jó a 30as is elvileg).


Én épp pár hete próbáltam ezeket, de sajnos nálam úgy néz ki, hogy a homeós bogyók csak elkezdenek hatni, már kezdek örülni, hogy gyógyulok vagy épp elkerülök egy náthát és akkor pár nap múlva hirtelen kirobban a betegség. Most is így jártam sajnos, de ha tudod, hogy hatnak nálad, akkor egy próbát megér kipróbálni. A két szer 1400 forint összesen.

2013. máj. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a javaslatot!!
2013. máj. 15. 11:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna ,velem is ugyanez történt,megkeserítette az életem éveken keresztül.

Most már több mint 3 éve kikezeltem és nem jött vissza! Sok mindent kipbóbáltam előtte, több nőgyógyásznál jártam, de a gyógyszerek,kúpok csak 1 hónapig ha segítettek vagy egyáltalán nem. Felvettük párommal együtt a Gynevac injekciókúrát pedig szurival engem ki lehetne kergetni a világból. Fájt is rendesen,hittem benne de nem segített.

Eztán ajánlotta vki az EZÜSTKOLLOIDOT. Gondoltam oké egy próbát megért nem vesztek vele semmit,kutakodtam ráleltem egy megfelelő készítményre/Dr. Juice/ és láss csodát kb 2 hétig ittam, mikor egyszer csak belémhasított a felsimerés ,hogy nem észlelem a kellemetlen tünetetket. Persze féltem hogy ez is csak az elején segít ... de eltelt 3-4-5.. hónap és boldogan nyugtáztam hogy vége. Nem mondom hogy mindenkinél segít de egy próbát megér.

2013. máj. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia! És ez az ezüstkolloid gyógyszertárban kapható? Folyamatosan szeded, vagy már nem kell? Kíváncsivá tettél!
2013. máj. 20. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!