Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjek nőgyógyászhoz, ha...

Menjek nőgyógyászhoz, ha rendszertelenül jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

2013. máj. 7. 19:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el. Amíg fogamzásgátlót szedtél, addig sem volt normális vérzésed, mivel az nem normális menstóruáció, hanem megvonásos vérzés a hirtelen lecsökkent hormonmennyiség miatt.
2013. máj. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
13 éves koromban mentem nőgyógyászhoz,akkor felírtak egy gyógyszert,egy ideig szedtem,akkor normálisan megjött.Aztán abbahagytam a szedését.Utána fogamzásgátlót írtak fel,szedtem 1 évig,aztán abbahagytam.Azóta megint rendszertelenül jön meg.Már ara sem emlékszem pontosan mikor volt utoljára.Attól félek,hogy megint kiírnak valami hülye gyógyszert,amit életem végéig szednem kell.Utálom a gyógyszereket! Ezét is hagytam abba a fogamzásgátló szedését is.
2013. máj. 7. 20:44
 13/17 anonim ***** válasza:
értsdmár meg hogy nem irnak fel hanem kivizsglnak hogy mi az oka. ENDOKRINOLÓGUSHOZ menj. 21 évesen ki fogják vizsgálni hidd el. H enm most majd akkor ha babát szeretnél és nem jön össez, mert sajnos nagy rá aze sély a rendszertelen ciklus mellett.
2013. máj. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem akarok gyereket soha.
2013. máj. 7. 21:16
 15/17 anonim ***** válasza:
Akkor is utána kell járni. tudod ány nőt ismerek aki ugyanezt mondta még 30 évesen is, az egyik aztán pár év múlva 3 éven belül szült 2 gyereket. Ettől függetlenül ez nem normális és lehet olyan oka aminek késöbb egyéb dologban is károsíthatja az egészségedet.
2013. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

De én régen sem akartam gyereket,és most sem akarok,meg később sem.Csak nem szeretnék beteg lenni,ennyi az egész.Akkor elmegyek és kivizsgáltatom magam.

Köszönöm a válaszokat!

2013. máj. 7. 21:23
 17/17 anonim ***** válasza:

Biztosan eljön az idő amikor majd szeretnél gyereket.

Nem normális, ha egy nő nem akar gyereket! Mindnyájan szeretnénk!

2013. máj. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!