Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz ilyenkor betétte...

Nőgyógyászhoz ilyenkor betéttel kell menni?

Figyelt kérdés

Nagyon össze van zavarodva és rendszertelen a menstruációm. Időszakonként pontos mint a kalendárium, erős és 3-4 napig tart csak. Áprilisban meg 2 hétig tartott, hihetetlenül jelentéktelen mennyiség. 1 hét szünet volt, most megjött normálisan görcsökkel karöltve. 1,5 éve Duphastontól beállt egy időre, tavaly októberben egy másik orvost felkerestem hasonló problémával, azt mondta, hogy bízzuk a természetre... Na ebből elég volt! Muszáj felkeresnem egy normális orvost, mert ez nem normális ciklus. Holnapra kaptam időpontot. Ilyenkor gondolom meg fog vizsgálni és lehetőleg betétet használjak?


20/N



2013. máj. 6. 18:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igen,azt.
2013. máj. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mivel meg fog vizsgálni,betét.
2013. máj. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Sejtettem. Köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 6. 19:10
 4/18 anonim ***** válasza:
Ezt csak én nem értem? :D Most éppen menstruálsz? Vagy minek a betét?
2013. máj. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én tamponnal mentem, és a vizsgálat előtt vettem le közvetlenül, bent az öltözőben.
2013. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Azt is lehet,de ha nem tudsz kezet mosni nem igazán jó megoldás.
2013. máj. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Igen épp menstruálok, pont ez a probléma gyökere.

Hát lehet hogy akkor tampont használnék aztán úgyis mindig van nálam nedves törlőkendő. Csak gusztusosabb, mint a betét után felülni a székbe... Nem túl kellemes dolgok ezek, de sajnos ez van... :/ :)

2013. máj. 6. 22:42
 8/18 anonim ***** válasza:
28%
Ne menj úgy, nem fog megvizsgálni. Menzesz alatt csak akkor vizsgálnak, ha hetekig elhúzódó vérzés miatt mész.
2013. máj. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
AZÉRT MEGYEK!
2013. máj. 6. 23:24
 10/18 anonim ***** válasza:
Betétet tegyél be.
2013. máj. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!