Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz ilyenkor betétte...

Nőgyógyászhoz ilyenkor betéttel kell menni?

Figyelt kérdés

Nagyon össze van zavarodva és rendszertelen a menstruációm. Időszakonként pontos mint a kalendárium, erős és 3-4 napig tart csak. Áprilisban meg 2 hétig tartott, hihetetlenül jelentéktelen mennyiség. 1 hét szünet volt, most megjött normálisan görcsökkel karöltve. 1,5 éve Duphastontól beállt egy időre, tavaly októberben egy másik orvost felkerestem hasonló problémával, azt mondta, hogy bízzuk a természetre... Na ebből elég volt! Muszáj felkeresnem egy normális orvost, mert ez nem normális ciklus. Holnapra kaptam időpontot. Ilyenkor gondolom meg fog vizsgálni és lehetőleg betétet használjak?


20/N



2013. máj. 6. 18:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Jól van már, leírtad, hogy most is hetekig tart? Áprilist írtál, ne idegeskedj már...
2013. máj. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Minden rendben volt, a tampont az öltözőben kivettem, és ott mindjárt kukába helyeztem. Ha esetleg másban is felmerülne ez a kérdés! :)
2013. máj. 8. 10:59
 13/18 anonim ***** válasza:
És neked mit mondott, mitől lett ez a problémád? Hormonzavar fogamzásgátló miatt vagy mi?
2013. máj. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Most kezdtem először szedni fogamzásgátlót, azt mondta ettől be fog állni a ciklus. A probléma attól van hogy van rajtam még egy 10 kg felesleg, és korrektül elmagyarázta hogy a zsírsejtek kapcsolatban vannak az ösztrogénnel és akin van felesleg előfordulhat hogy kevesebb ösztrogént termel a szervezetük.

Az előző orvos nagyon paraszt módon leosztott hogy miért csodálkozom, és húzzak el úszni és fogyjak le. (Akkoriban már 15 kg-ot fogytam a Norbi Updat-tel) Arra meg azt mondta hogy ez egy nagy baromság, ez nem működő dolog, és ne egyek szénhidrátot inkább, meg semmit, és sportoljak.

Na mondtam hogy azt az orvost többet látni nem akarom. Igaza van, mert tényleg még fogynom kell 10kg-t, de ha egy módszer bevált ahol sem éhezni nem kell és 4 hónap alatt -15 kg lement, akkor ne próbáljon másról meggyőződéssel beszélni és alázzon porig, mert nincs joga hozzá.


Akinél most voltam tényleg nagyon normális, és segítőkész volt. Legközelebb is biztos hozzá fogok menni :)

2013. máj. 9. 19:01
 15/18 anonim ***** válasza:
Attól nem beáll a ciklusod, hanem leáll...
2013. máj. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Pffffffffff de bunkó volt... Hogy engedhet meg magának egy orvos ilyesmit, döbbenet :O
2013. máj. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
A magyar egészségügy ilyenekkel van tele sajnos... Ritka normális orvost találni telesen mindegy milyen szakterületen keresünk. Általában a magán orvosok tudnak megütni tisztességes hangnemet a páciensekkel, az ˝SZTK-s szférában˝ futószalagon mennek az emberek és elhiszem hogy már undorodnak az emberektől, de ők választották ezt a szakmát, akkor hozzá méltóan is kéne viselkedni... Pláne egy nőgyógyásszal még ˝privátabb˝ kontakt van mint mondjuk a háziorvossal, és bizalommal lehessen hozzá fordulni. Akit most találtam érdekes nem magán rendelése van, mégis teljesen normális és kommunikatív. Nyilván nem rühelli az embereket magakörül és az emberekért van, nem a fizetéséért...
2013. máj. 10. 06:06
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem a bőrgyógyászom olyan, hogy nagyon kedves, kenyérre lehetne kenni, pedig SZTK-s rendelésre járok hozzá az ekcémám miatt. POnt tegnap voltam, a zárás előtti utolsó 15 percben értem oda, és hiába volt fáradt kedves volt. Mondta, hogy a 7 óra hosszás rendelés alatt kb. 60-70 beteg fordul meg nála, mégsem tipor a sárba senkit sem.
2013. máj. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!