Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyu nem érti? Segítség

Anyu nem érti? Segítség

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és a suliban mindenkinek van már melltartója és nekem is van akkora hogy legyen már melltartóm de anya nem veszi észre!hogy vehetném rá hogy vegyen úgy hogy nem szólok?mit tehetnék?
2009. szept. 28. 16:22
 1/5 anonim válasza:
mért nem veszel magadnak te? mért ő vegyen neked? vegyél magadnak, csak van 600Ft-od a kínaiba lehet már venni annyiért, és felpróbálod hogy melyik jó neked,és kényelmes e, ezt anyukád nem tudja.
2009. szept. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem is vegyél magadnak te. Tényleg kb csak 600Ft a kínaiban és szép is:)
2009. szept. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minek neked melltartó? A lányok sokkal csinosabbak anélkül. Vagy fiukat akarsz riogatni vele?
2009. szept. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!azért akarok melltartót mert nem akarok egy ribi lenni!az tökre megmutatja az alakodat

és a melled teljes mértékbenn!

2009. szept. 29. 20:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a barátnőimmel vagy nővéremmel megyek vásárolni.Ők mindig jó tanácsokat adnak.Az igazi barátnők megmondják kerek-perec a véleményüket úgyhogy nem kell félned attól hogy valami olyasmit veszel meg ami nem áll neked jól.Amúgy meg nálunk is van egy lány aki elől deszka hátul léc típus mégis hord melltartót pedig semmi szüksége nincs rá.De jobb ha hordasz ha már van akkora melled hogy kelljen.Nálunk van egy lány aki nem hord pedig neki nagyon nagyok a mellei.
2009. szept. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!