Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezt érti valaki? Voltam vele...

Ezt érti valaki? Voltam vele dokinál is, .

Figyelt kérdés
Egy hete megjött az eredményem kitenyésztett szürővizsgálat és annyit irtak le a papirra és annyit mondott a doki hogy semmilyen féle fertőzésem sincs csak hogy nincs hüvelyflórám és irt ki gynofloort... na most az a helyzet hogy nekem olyan hüvelyfolyásom van hogy fehér nincs szaga nem nyákos vagy miylen tehát semmi olyan de akkor is fehér..esetleg punci szag de nem olyan hanem pl egész nap egy bugyiba van az ember és akkor nap végén már ilyen hogy mondjam fülledt vagy nem tudom.Még annyit mondott hogy egy kis gyulladás is van. Na de most akkor mégis miért van fehér folyásom? Nem értem akkor
2010. aug. 30. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:

A hüvelyedben, ha egészséges, akkor laktobacilusok tenyésznek. Ezek tartják fenn a természetes hüvelyflórát, és ezek pusztítják el a káros baktériumokat és a gombákat, így a hüvelygombát is. Ha neked nincs a hüvelyedben laktobacilus, akkor telepíteni kell oda, erre kaptál kúpot, amiben laktobacilusok vannak.


Ennyi. :-) Utána, ha már helyreállt a normál, egészséges hüvelyflórád, akkor elmúlik a gyulladás és a fülledt szag is.

2010. aug. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a fülledt szag hülyeség mitől múlna el??? bugyi nélkül legyek ?
2010. aug. 30. 16:25
 3/5 anonim ***** válasza:
az a normális ha van folyás de addig amig nem sárga büdös stb!ha zavar h van szagod akkor használj intim mosakodót(lactacyd femina)és naponta 2szer mosd meg magad vele ott
2010. aug. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van egy kis szaga nap végére ez természetes! Én azzal szoktam minimalizálni, hogy pisilés után is használok nedves törlőkendőt, vagy picit leöblítem vízzel.

Ha nincs döderlein baci a hüvelyedben, az gond, azért kell bele tenni kúppal. Esetleg antibiotikumot szedtél a közelmúltban?

2010. aug. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen antibiotikumot is szedtem felvoltam fázva még februárban.
2010. aug. 31. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!