Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves multam. Nincs még...

16 éves multam. Nincs még menszeszem. Anyu vett Bioextra E vitamin kapszulát.20 db. Használlthat? Eléglessz? Vagy 1 doboz nem lessz elég? Napi 1et kell elvileg bevenni.

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos nem tudom a kérdésre a választ, de szeretném megkérdezni, hogy voltatok-e már nőgyógyásznál a problémáddal? Ha nem, akkor azt javaslom, mindenképp tegyétek meg! Genetika ide vagy oda el kell menned. Nem vagy esetleg túl sovány, vékony? Lehet az is az oka. Írd meg kérlek, hátha tudok segíteni:) Anyukám egy magán nőgyógyász asszisztense, megkérdezem ezt a vitamint tőle ha hazaért, de még dolgozik:S 16L
2010. aug. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De sajnos nagyon sovány vagyok. 36 kg :(

De nem tudok hízni. semmit. ehez 160 cm

Nagyon jó lenne ha megkérdeznéd anyukádat! Megköszönném

2010. aug. 27. 21:12
 3/9 A kérdező kommentje:
Nőgyógyásznál még nem voltunk
2010. aug. 27. 21:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Na megkérdeztem anyut...Azt mondta, hogy azért nem jött még meg, mert nagyon nagyon sovány vagy. Mindenképp menj el anyukáddal egy nőgyógyászhoz. Valószínűleg nem fog megvizsgálni "rendesen", tehát nem lesz kellemetlen. Biztosan csinál vérvizsgálatot, hormonvizsgálatot. Majd ad vitamint, hogy megerősödj kicsit. De előtte mindenképpen ki kell deríteni az esetleges bajt. A legjobb ha maszek mész, ő többet meg fog tenni érted, bár kicsit drága is lesz. Anyukám orvosa, akinél dolgozik 10000-15ezret kér egy nagyobb vizsgálatért, de anyum azt mondta, vannak, akik jóval kevesebbért is megcsinálják:) Ja és ne félj elmenni, minden rendben lesz:)
2010. aug. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy peteérésed és menstruációd legyen, kell egy bizonyos mértékű testzsír, ami Neked nagyon kevés van! Próbálj valahogy olyan ételeket enni, ami hizlal.
2010. aug. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi hogy megkérdezted anyud. :) a bogyóra mondott valamit?

A második válaszolónak is köszönöm. C:

2010. aug. 28. 09:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Annyit mondott, hogy mikor elmentek nődokihoz kérdezzétek meg erről a véleményét. Mondjátok el mikor már alaposan kivizsgált, hogy megvettétek ezt a vitamint és mi a véleménye róla. Anyukám azt mondta, ők még sosem írták ezt fel egy páciensüknek sem, így nem tud róla véleményt mondani. Ha hozzájuk valaki 16 év felett ilyen panasszal fordul hozzájuk, akkor B6 vitamint ajánlanak, egészséges bőséges táplálkozást. De h valaki már nagyon "el van késve" akkor végső esetben hormontartalmú készítményt ír fel az orvos. A korától függ, hogy milyen erőset. 2 héttel ezelőtt egy 17 éves lány ment hozzájuk, akinek még sohasem volt menzesze. Ő nem vékony, csak hiányzik az a hormon a szervezetében, ami kell ahhoz, hogy valakinek megjöjjön. Neki ezért gyógyszert írtak fel, amit 3 hónapig kell szednie, majd felírnak neki egy gyengébbet, plusz utána fogamzás gátlót, mivel már él nemi életet.
2010. aug. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
- 1 hozzájuk, bocsi:)
2010. aug. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Aha, értem. Hát azért köszönöm szépen :)
2010. aug. 28. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!