Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S! Hüvelyrák lehet?...

S. O. S! Hüvelyrák lehet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A következők a tüneteim:

hüvelyi folyás,alhasi;hólyagtájéki görcsös fájdalom,idegentest érzése a hüvelyben,vizelési inger a nap 95 %-ban,nyomó érzés a húgycsőnél,bizsergő érzés alul.

Ami a ledfontosabb és legijesztőbb tünet,hogy a hüvely és a húgycsőnyílás között vagy a hüvelyben 1 cm mélyen (nem tudom eldönteni a tükörből) van valami elváltozásféleség,ami nyálkahártya színű.Csak azt nem tudom,hogy mekkora lehet befele,de valószzínű ez nyomja a hüvelyem!Szerintetek?


2013. ápr. 30. 15:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm!De valami mégis okozza a tüneteket és valami mégiscsak van ott. :( Nem tudom,hogy az orvos,hogy vette a mintát a citológiára,szóval... :S

Csak nem tudom,hogy pl egy mr vizsgálat kimutatná,ha van valami?Főleg,ha netán ráterjedt a húgyhólyagomra is. :S Vagy kérdezzem meg a biopsziát,ha a hüvelykenet és citológia negatív,de nekem mégsem múlnak a panaszok?

2013. ápr. 30. 15:55
 12/13 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász nem vagyok, de kolposzkóp használatával jó rálátás nyílik a hüvely szöveteire. Illetve mintát vesznek a szövetből-kaparással és ezt kielemezve biztosan kizárják a hüvelyrákot. A mintából az is kideríthető, van-e más jellegű szövetburjánzás. Nem voltak elég alaposak az orvosok, ha ilyen kételyek maradtak benned, remélem legközelebb választ kapsz a kérdéseidre!
2013. ápr. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Meg lett végül az eredmény?
2016. aug. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!