Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késhet attól a menzesz, hogy...

Késhet attól a menzesz, hogy vírusos nàthám volt múlt héten?

Figyelt kérdés

31.napon vagyok, ma már van minden PMS tünetem, ami menzi előtt 7-14 nappal szokott jelentkezni, semmi fura nincs bennük. Alapból is inkább 30 naposak a ciklusaim, ritka a 27-28, néha 32+. Sanszosnak érzem, h 1 hetet fog késni kb., tavaly is volt egy 37 napos ciklusom bár az pár szem Kventiax miatt lehetett, aminek a cikluszavar is gyakori mellékhatása. Leálltam róla, 3 nap után sem bírtam, annyira szedált. Azóta mar escitalopramot se szedek.


Sajnos azonban a gyakori álmosság és gyakori ehségérzet (ami az esci szedés mellett jelent meg) azota se múlt el, legalább 10 kilót fogynom kéne, elég komplex vérvételt csináltattam, ami alapjan semmi se rossz, csak picit vérszegény vagyok meg magas a koleszterinem. Mindkettő genetikai adottság sajnos, apai ágról.


Szóval ha szervi ok nincs, nem tudom.miert van néha etxra rövid (26-27) vagy extra hosszú 32+ ciklusom.



ma 00:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!