Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy egy menzesz...

Lehetséges, hogy egy menzesz ideje alatt kétszer is megjöjjön?

Figyelt kérdés
A menzesz rendesen megjött, bár most olyan erős fájdalmakkal, hogy szédültem és hányingerem lett tőle, ami eddig nem volt. Majd az 5. napon nekem már általában vagy teljesen elmúlik, vagy pecsételek, ami reggelig ígyis volt, de most ekkor újra "megjött", mintha a 2. napú erősség lenne. Volt már valaki hasonlóan?

szept. 4. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Volt, mikor abbahagytam a fogamzásgátlót. Biztos valami hormon dolog lehet.

Nekem is megfordul az egész, az első napokon semmi és a végére erősödött szédüléssel, hányingerrel.

szept. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első teljesen jól leírta, ez hormonális gondot mutatHAT.


Endokrinológushoz kell menni kivizsgálásra. Nem sima nőgyógyászhoz.


Sem a szédülés, sem a hányinger, sem az erős görcs nem normális menstruációkor.

A női ciklus nagyon érzékeny, és nagyon is okos, mutatja, ha gond van a testedben, a hormonális tengelyeddel, hidd el.

Aki orvos azt mondja, hogy ez "ezzel jár", ezzel kell élnie a nőknek, attól menekülni kell és normális orvost találni.


Mind az erős görcs, szédülés, hányinger, a túlzott erős vérzés komoly betegségre is utalhat, például endometrózis, adenomiózis.


Kérlek vizsgáltasd ki magad.

szept. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!