Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat a mellbimbóm?

Mitől fájhat a mellbimbóm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves lány vagyok. Előző menzeszem nagyon-nagyon gyengének bizonyult, majd azt hiszem, hogy az ovuláció is eltolódott, de lehet, hogy meg sem történt. Akkor, amikor ovulációnak kellett volna történnie, elkezdtek fájni a melleim. Nagyon-nagyon fájtak, és ez tart 2 hete kb. Mitől lehet? Több, mint egy hónapja volt egy aktus, ahol nem történhetett baj. Az eset után 2 hétre, majd egy pontosan egy hónapra is csináltam tesztet. Az összes teszt negatív lett. Más tünetem nincsen, csak az, hogy nagyon-nagyon fájnak a mellbimbóim.

aug. 30. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2 hete fáj,akkor valószínűleg nemsokára megjön,mivek az ovu után 14 -16 nap a luteális fázis,ami progeszteront termel. Ettől a hormontól fájhat a mell és annak környéke. Mikor nekem gyengébb egy mensi,utána rendesen megszenvedem a tüneteket a következő esedékesnél,és erősebb pms-em van.

Egy másik eshetőség,ami miatt még fájhat, hogy nem ovulálsz és a szervezeted ösztrogén-progeszteron szintje nem arányos,hanem alacsony a progi,magas az ösztrogén.

Szedsz bármit? Fog.gátló, vitamin, étrendkiegészitő? Van nőgyógyászati betegséged? Pl pcos?

aug. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs nőgyógyászati betegségem, B-komplexet szedek, mellé c-vitamint. Kétnaponta szedem be. Nem szedek fogamzásgátlót sem.
aug. 30. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!